• ilginç ve hoş bileşimleri oluşturan, ince, zarif, feminen, doğal kıyafetlerin tasarımcısı ve ayrıca renklerle oynayışı hayranlık uyandırıcı.
  • ismi tam olarak zachary e. posen olan süper yetenekli insan, modanin harika cocuklarindan*. central st. martins mezunu.

tasarimlariyla ilgili akla ilk gelen serbest cagrisimlar:
    (bkz: light)
    (bkz: clean)
    (bkz: glamorous)
    (bkz: pretty)
    (bkz: pastel)
  • p. diddy - midir nedir, ismi her neyse artik - tarafindan finanse edilen, artik wunderkind'likten ve böylece cocuk olmaktan coktan cikmis olan genc beyefendi. inanilmaz yetenekli. i n a n i l m a z.

http://www.zacposen.com/
  • geçen hafta vakko'nun davetlisi olarak istanbul'a gelen nişantaşı'nda tur atan, vakko mağazalarını gezen adam. istanbul turunda kendisine cem hakko ve demet mütftüoğlu eşlik etmiş.
  • sosyete tabir ettigimiz camiayi karistirmis designer. soyle ki, aslinda lanse edildigi gibi vakko icin ozel bir koleksiyon hazirlamadi sadece yeni koleksiyonunu turkiye'de ilk defa vakko'da gorucuye cikardi. derkeeen ortaya harvey nichols fenomeni cikti ve bir de bakti ki hanimlarimiz ayni koleksiyon orada da bulunmakta. ve hatta vakko'da 5 milyar'a satilan zac posen gomlek harvey nichols'da 2.5 milyar. onceden zac posen'i takip ettikleri bile supheli bayanlarimiz da kosa kosa vakko'dan alisveris yaptiklarindan kelli kaziklandiklarini goruverdiler. bu masal da burada bitti. gokten 3 elma dustu. biri zac posen'a biri harvey nichols'a biri de bana
  • claire danes 'in tasarimlarina hayran oldugunu soyledigi modaci.

ama ben $ahsen henuz hayran olacak bir $eyini goremedim o ayri.
  • oldukça romantik kıyafetlere imza atan gencecik bir modacı. (bkz: yüksek bel), (bkz: volan) gibi kadınsı vurguların yanında, militer detaylar kullanmayı da sever. tasarımlarında ipek, saten ve şifon kumaşlara sıklıkla yer verir. yaz kreasyonlarında pastel ve pudralı renkler kullanırken, kışın canlı renklere de yer verir.
  • aynı zamanda america's next top model on beşinci sezon sekizinci bölümünün adı.
  • kendisini 'drape ustası' olarak tanımlayabileceğim tasarımcı. gerçekten çok hoş ve feminen tasarımları var. ayrıca instagramda aktif olarak fotoğraf paylaşmaktadır.
  • brooks brothers'ın yeni kreatif direktörü olacak tasarımcı.
hesabın var mı? giriş yap