şükela:  tümü | bugün
 • 9 nisan'da ulkemizde gosterime girecek dawn of the dead adli filmin yonetmeni. kendisinden super bir film bekliyoruz. acaba korku filmlerinin yeni yonetmeni mi olacak yoksa one hit wonder mi, gorecez.
 • gerek bir devam filmi olmasına karşın son yıllarda izlediğim en eğlenceli yapım olan dawn of the dead'i başarıyla yönetmesi gerekse s.w.a.t. filmini yönetmesi teklif edildiğinde siktirin lan ben pg-13 film çekmem demesi kendisini bir anda gözümüzde devleştirmiştir. 1966 doğumlu, genç bir yönetmendir. sırada frank miller imzalı çizgi roman uyarlaması 300 var. yürü be zack!
 • yönetmen the lost tape adlı kısa televizyon filminin ardından dawn of the dead gibi feci eğlenceli ve de heyecanlı bir korku filmiyle sahneye çıkmış ve kendini yeni filmi ısrarla beklenen yönetmenlerden biri yapmıştır*. watchmen adında bir aksiyon-bilimkurgu film 2006'da göz önüne çıkacak gibi görünüyor.
 • "watchmen'ın diğer çizgi roman uyarlamalarından farkı ney olacak?" sorusunu "in my movie, superman doesn't give a fuck about humanity, batman can't get his dick up and the supervillain wants world peace" diye yanıtlayarak filme aldığı esere en doğru noktadan giriş yaptığını göstermiş, dosta güven düşmana korku vermiştir.
 • filmlerinde ** cinselliği ve görsel efektleri kullanış şekli, ayşe arman'ın yazılarında gereksiz detayları ve özel hayatını kullanmasına benzer.
 • dawn of the dead remakeiyle tanıdığım ve bayıldığım, terry gilliam'ın çekmek için yıllarca mücadelesini verdiği watchmen'i ise bence hakkını vererek son derece güzel şekilde uyarlamış yetenekli yönetmen.

  not:300'ü es geçmek durumundayım.
 • watchmen'ini begenmemekle birlikte sucker punch filmini merakla beklemedeyim kendisinin. luis royo resminden firlami$ ablalara silah verirsen beklerim beklemem mi.
 • christopher nolan'ın yapımcılığını üstlendiği yeni superman filminin yönetmenliğine getirildiği duyuruldu. takipçilerinin bildiği üzere zack snyder çizgi roman kültürüne bağlı olan ve bunu filmlere gayet başarılı yansıtan bir yönetmen. 300 ve watchmen* bunun göstergesi. böyle bir yönetmenle the dark knight'ın yazar ekibi bir araya gelecek. bu da bir superman hayranının heyecandan akli dengesini yitirmesi için yeterli bir neden. zira gelecek filmin çekilmiş en başarılı çizgi roman uyarlaması olması gayet olası.

  snyder'ın film üzerine açıklaması şu şekilde:

  "i've been a big fan of the character for a long time, he's definitely the king of all superheroes, he's the one. it's early yet, but i can tell you that what david [goyer] and chris [nolan] have done with the story so far definitely has given me a great insight into a way to make him feel modern. i've always felt he was kind of awesome. i'll finish 'sucker punch' and get right at it."
 • 300'den aldı ya gazı; frank miller ile bu kez de xerxes'in hikayesini çekeceklermiş. meraklısı ilgili başlığı takip etsin,

  (bkz: xerxes)
 • tarzını sevmiyorum. yönetmenliğini beğenmiyorum. yapay filmlerinden tiksiniyorum. cgi'a göt verecek kıvamda olmasına da uyuz oluyorum. söyledim, rahatladım, gidiyorum...