şükela:  tümü | bugün
  • 2021 yılında hbo max'te yayınlanacağı açıklanmıştır.

#releasethesnydercut
  • merakla bekliyoruz nasıl bir şey çıkacak diye

yıllardır yayınlayın kesilen sahneleri diye bağırıyor adam boşuna değildir diye umuyorum
  • beklenti büyük, bakalım neler neler eklenecek. içeriğe hakim olanlar yeşillendirebilir.
  • lütfen kötü çıkma.

tanım: film
  • 6 bölüm halinde yayınlanacaktır.

edit : nolan kardeşler el atmazsa birşeye benzemeyecektir.
  • dualarım kabul oluyor sanırım. zack'in dawn of justice filmini de beğendim, man of steel'i de çok severim, 30 yaşımda kocaman da herifim, ben affleck, henry cavil reyizleri de çok severim, bundan ötürü hemen gelsin be oğlum be dediğim fim.
  • daha büyük bir coşkuyla karşılanmasını beklerdim. geri zekalı wb ve dc yöneticilerinin olayların içine ne kadar ettikleri burdan bile belli.
  • adam filmi bitirememişti ki. kalan sahneleri aynı oyuncular yaşlı haliyle mi oynayacakmış?
  • büyük hayal kırıklığı yaratacak. yayınlandığında "bunun için mi yıllarca götümüzü yırtmışız ya" diyecek herkes.
  • man of steel berbattı. batman v superman berbattı. justice league de büyük ihtimal berbat olacaktı ama diğer yönetmen sıçıp tüy dikti... yani insanlar boşuna hypelanıyor sanki adamın diğer iki filmi mükemmelin ötesindeydi amk zack devam etseydi justice league muhteşem olacaktı gibi algı oluştu