şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ceviz yağı kapsülü, çörek otu yağı kapsülü, üzüm çekirdeği yağı kapsülü, nar tohumu yağı kapsülü, kabak çekirdeği yağı kapsülü gibi akla zarar işlerle iştigal eden enteresan bir firma, şahsi görüşüm ise buna verilecek para ile bol bol ceviz, nar, fındık, üzüm, incir vs. alıp yemenin daha mantıklı ve akla yatkın bir iş olacağı. kapitalizm ve modern insan ne yapacağını şaşırdı azizim(bkz: kapsül).

http://www.zadevital.com/
  • konya'lı 128 yıllık (2016 itibariyle) helvacızade ailesinin yeni girişimi.
    adamlar konya'nın en eski şirketleri.
    helvacılıkla başlamışlar işe.
    distribütörlük ile sermaye yapmışlar.
    şonra 1990'ların başında yağcı olmuşlar.
    yağcılıktan sağlıkçılığa geçtiler.
    çörek otu konusunda patentleri de var.
    gnc, solgar ne ise, bunlar da o...
    yabana atmamak ve küçümsememek gerek.
  • alerji için verilen haplar. reçetesiz satılıyor bugün denemeye başladım bakalım işe yarayacak mı? kutusu 110 tl.
  • ayrıyetten bir rezalet başlığını hakeden, geçenlerde aldığım balık yağının içinden çıkan bröşürle kanımca skandal yaratmış yağcı firmadır.

balık yağını bile kız çocukları ve erkek çocukları için diyerek cinsiyetleştirip ikiye ayırmış şirkettir. erkekler illa portakal sevmek kızlar da illa ki çilek sevmek zorundaymış gibi düşünüyorlar herhalde.

https://i.hizliresim.com/4mnz3g.jpg

not: feminatzi değilim
  • üretim tesisleri konya' da bulunan, yağ rafine üzerine ve bitkisel gıda takviyeleri konusunda dünyadaki sayılı üretim kalitesi ve kapasitesine sahip şirkettir. bir aile şirketidir ama asıl önemli olan tüm kuşak yöneticilerinin üst düzey alçakgönüllüğe ve misafirperverliliğe sahip olmasıdır. sağlık sektörü paydaşlarına dönem dönem fabrika gezileri düzenleyerek kendilerine bu konularda hayran bırakırlar. türkiye' de satmadıkları ama şirketin kuruluş zamanı işleri olduğu için az miktarda ürettikleri helvaları vardır (helvacızade soyadları buradan gelir) ve bu aileden birine helvayı sorarsanız mutlaka temin ederek sizi uğurlamadan önce hediye ederler.
  • bitkisel gıda takviyelerimiz gerek üretim kapasitesi gerek de vücutta yaptığı etki olarak a kalite seviyesine sahip. birçok ithal alerji ilacı yerine bizim gıda takviyelerimiz sonucunda daha kısa sürede olumlu etki görmeniz mümkün. denemenizden zarar gelmez :)
  • bir liralık mala beş lira vermek isteyenler için paha biçilmez marka.