• çok büyük oyuncudur , müthiş bir hikaye anlatıcıdır , bazen sanatkarlığının verdiği ego ile gerçeklik sınırını aşmaktadır... ama bu bile yakışmaktadır..
  • cok cok yetenekli. her karakteri bi ayri basarili.
    dahma sagalına sıçtığım repliği kendisini ne zaman gorsem dilime takilir. yahsi bati performansi favorimdir kendisinin. ölürse cok uzulurum. umarim cook uzun yasar ve cokca izleriz.
  • bugün kitabını bitirdim. kitabındaki anlatılanları zaten daha önce kafa tv de izlemiştim. bütün övgüleri hakeden büyük usta.
    gülmeyi seviyorsanız youtube'den kafatv kanalında ustanın anlattıklarını mutlaka dinleyin derim. nur subaşı, öztürk serengil , okuldaki hademe....
  • harika bir usta bana göre. burda olan burda kalır programında nasıl bir lokomatif olduğunu tekrar görmüş olduk. ayrıca insan böyle bir tanıdığı olsun ister zira hep eğlenceli duran bir insan. seviyoruz kendisini. beşiktaşlı olması da ayrıca bir sevme sebebi
  • gibi hakkında yaptığı yorum için geri vites yapmıştır. samimi olduğunu düşünmüyorum. kendisini gaftici fethi rolü ile 97 senesinde sevmiştim. bir ön yargım falan yok. hala daha izlemekten keyif alırım. fakat bu geri vites hiç hoşuma gitmedi.
  • gibi hakkında söylediği şeyi ''bin ispiri yiptim, kimsi bini inlimidi.'' diyerek daha da sıçmış, batırmış, kendini ve avarelerini türkiye'nin komedi lokomotifi ve önderi sanan, ozan güven'in yakın arkadaşı, takip edilmemesi gereken oyuncumsu.

evet kardeş, sen espri yaptın da biz anlamadık, sen çok komiksin.
  • gibi ve feyyaz yiğit hakkında şöyle açıklamalar yapmış oyuncu. daha önce attığı tweetler resmen küstah ve kibir doluydu. şimdi r yapmasına hiç gerek yoktu. baktı çok tepki aldı işin içinden kurtulayım derken iyice sıvadı. halbuki özür dilese yersiz şeyler söyledim dese büyüklüğünü gösterirdi. ego manyağı ünlülerden nefret ediyorum birçoğu da öyle maalesef.
  • iyi oyuncu.

iki dakka indir o egonu be kardesim.
  • eğer mümkün olsaydı meyhaneye gidilecek kişiler listemde baş sırada olacak kişidir, seviyorum seni zafer abi!
  • aldığı her rolü hakkıyla yerine getiren efsane oyuncu
hesabın var mı? giriş yap