şükela:  tümü | bugün soru sor
 • yeniçağ gazetesi yazarı batuhan çolak ın 13 mart 2018 tarihli köşe yazısına konu olan olaydır.

  eski bakanlardan zafer çağlayan11 mart 2018 tarihinde
  recep tayyip erdoğanın oluruyla akp büyük kongre delegesi olarak partiye resmen geri dönmüştür.

  --- spoiler ---

  erdoğan'dan çağlayan'a davet!geçtiğimiz hafta sonu ulusal basının gözünden çok önemli bir olay kaçtı.zafer çağlayan, "büyük kongre delegesi" olarak akp'ye resmen geri döndü, hem de erdoğan'ın onayıyla!

  akp mersin 6. olağan kongresinde seçimlere tek aday olarak giren cesim ercik il başkanı seçildi. büyük kongre için 19 kişilik asil delege listesinin ilk sırasında il başkanı ercik, ikinci sırasında zafer çağlayan, üçüncü sırasında ise kürşad tüzmen var!

  çağlayan'ın yanı sıra eski bakanlardan tüzmen de yeniden akp'deydi. protokolde de en ön sıraya oturtuldular. hemen yanlarında içişleri bakanı süleyman soylu ve kabinenin önemli isimleri oturuyordu.

  erdoğan'ın bozkurt yaptığı yer de akp kongresinin yapıldığı spor salonunun önüydü. yani biz bozkurda bakıp, tartışırken içeride böylesine önemli bir gelişme yaşanıyordu.

  --- spoiler ---

  kaynak
 • millet balık hafızalı olduğu, ülkede bunları soruşturacak bağımsız bir yargı da olmadığı için, mümkün olandır. erdoğan kendi tarafını iyice sıklaştırıyor. yarın öbür gün egemen bağış’ı filan da çağırırsa şaşırmam.

  (bkz: beraber yürüttük biz bu yollarda)
 • akp döneminde gerçekleşmiştir.

  yakışır akepe'ye...