• israil'in oyunudur. yok yok almanya'nın. tamam şimdi buldum, ameriga'nın oyunudur.

ciddi gelişmelere gebe olan.

pakistan'ın da oyunu olabilir, iran'la gerilimli durumları var. yaa bırak allasen default ingiliz oyunu.
  • erdoğan'ın, "her türlü yolsuzluğa bulaşanı kenara koyacağız" açıklamasından sonra gerçekleşecek yargı olayı.
  • %50'nin şeyinde olmaz.
  • takvimli patek philippe saati ile kalan günlerini sayar artık *
  • zarrab abi yavaş yavaş dökülecek , yavaş yavaş çözülecek , yavaş yavaş ötecek (veya ötüyor) bugün zafer çağlayan yarın belki başka birisi.
    önemli olan resmiyete bürünmüş bir duruma imza atmak.
    yargılar veya yargılamaz ama zafer çağlayan hadi neyse de onun daha daha üstlerine de böyle bir hareket çekilebilir olabilmesi ihtimali her daim sümen altında olacak gibi gelmekte.
    ayrıca nasıl yargıymış bu ? usa vatandaşı değil bişey değil..?!
    çifte vatandaş olması da mümkün değil ... !!!!
    ya fetö nün ,ya alman'ların, ya siyonistlerin bir oyunu değilse ben de bir şey bilmiyorum.
  • bu işten rte ve ak parti kazançlı çıkar.

ben bizzat kulaklarımla duydum hacılar aynen aktarıyorum;
    -eğer abd bu adama karşıysa demek ki bu adam doğru yolda. ondan benim tarafım, oyum erdoğandan yana.
    diye...

olacak olan;
    çıkacak meydanlara bağıracak eyyy abd! sen kimsin ya? sen kimi yargılıyorsun? sen önce filistin'de ırak'ta yaptıklarının hesabını ver hesaaaabınıııı. sen önce rabia'nın kanının hesabını veer falan.

sonuç: %52-53 niv pirezidınt.

edit: imla, (thak'u hthik)
  • anlasildigi uzere dava genislemeye devam ediyor. buyuk ihtimalle reza itirafci olarak daha az ceza alma yoluna gidecek.

o zaman demistik mecliste kendi cogunlugunu toplayip bir sandiga zarf attirarak bu leke temizlenmez diye. daha digerleri de yargilanacak bu davada.
hesabın var mı? giriş yap