şükela:  tümü | bugün
  • değirmenin suyu nereden dönüyor bilmem ama sağma teknesi var abimizin
  • demet akbağ'ın eşidir. maalesef bu gece bir trafik kazası geçirmiş ve durumu ağırmış.
    http://www.hurriyet.com.tr/…ti-durumu-agir-41147034
  • maalesef hayatını kaybetmiştir. allah rahmet eylesin!
  • tanımadan da iyi biri olduğunu düşündüren insanlardandı, (bkz: demet akbağ) ile çok yakışıyorlardı, mutlu bir evlilikleri vardı çok üzüldüm. allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun. allah oğluna ve eşine sabır versin.
  • çok üzüldüm (bkz: demet akbağ) için ama, ilk aklıma gelen maalesef yeni nesil bilmez ama (bkz: uzay heparı)
  • dodge ram model 35 s 7580 plakalı lüks pick up ile gerçekleşen trafik kazası sonucunda emniyet kemerinin takılı olmaması nedeniyle araçtan fırlayarak hayatını kaybetmiş. allah rahmet etsin. bahsekonu pick up'ı bilenler bilir, tank gibi bir şey. araç sahibi kaza yapan aracın fotoğraflarını 2016 yılında internete yüklemiş.

https://www.autogespot.com/…e-ram-srt-10/2016/04/24

böyle bir araçta bile emniyet kemeri takılı olmayınca can kaybı oluyorsa, buradan çıkarılacak ders emniyet kemerinin ne kadar hayati bir şey olduğu. hayatta bazı şeyleri tecrübe ederek öğrenme hakkınız olmuyor maalesef. ilk seferde bitiyor bütün hakkınız.
  • allah rahmet eylesin nedense benimde ilk aklıma gelen (bkz: uzay heparı) olmuştur.

emniyet kemeri takılmadığı için olduğu söyleniyor. eğer gerçekse bu cahilliği anlayamıyorum bunun zekayla kültürle ilgisi yok bence basireti bağlanıyor insanların sanırım.
  • allah rahmet eylesin. henüz genç sayılabilecek bir yaşta, arkasında acılı bir eş ve çocuklar bırakarak aramızdan ayrılmıştır. insanları anlamak güç. böylesine elim bir olaydan sonra gelip burada uzay heparı bakınızı verip, sanki bu olay o kazanın kefaretiymiş gibi “demet şimdi zeynep tunuslu’yu anlamıştır” diyenler var. hatırlatmakta fayda var. uzay heparı kasksız ve belki de alkollü kullandığı motorsikleti ile demet akbağ’ın arıza sebebiyle duran aracına çarpıp hayatını kaybetmiştir. yani o acı ölüm daha çok uzay heparı’nın ihmalkarlığıdır. demet akbağ kendisini hastaneye yetiştirmek için elinden geleni yapmış ve hatası olmasa da bu olayın üzüntüsünü derinden yaşamıştır. gelip de böylesine acılı bir olay sonrası çirkin ithamlarda bulunmak en kibar tabiri ile vicdansızlıktır.

edit:
    -park halinde yazmıştım. doğrusu arıza sebebi ile duran olacak.
    -intihar-ihmalkarlık değiştirildi.
  • allah rahmet eylesin.

narlıdere-güzelbahçe yolunda şarampole yuvarlanmış sanırım. orada denizi doldurup saçma sapan işler yaptılar şarampol de kalmadı ama sanırım viraja hızlı girmiş.

sosyal mesaj: "sürat felakettir, lütfen hızlı araba kullanmayın."
  • allah rahmet eylesin nedense benim aklıma uzay heparı gelmemiştir.