şükela:  tümü | bugün
  • 3 yıllık @horozbina uktesi.

(bkz: anafor)
    (bkz: kozmik anafor)
  • voyager ve pioneer uzay araçlarıyla ilgili güzel ve bilgilendirici bir yazısına denk geldiğim şahıs.
  • kozmik anafor adlı bilimsel yayın yapan gruptan uzaklaştırılmış kendisi.
    (bkz: #62643018)
  • kişiliğini ve insanlara saygısızca ve umarsızca yaklaşım tarzını sevmediğim kozmikçidir. an itibariyle kozmik anaforun diğer yazarları ve araştırmacılarının siteyi devretmezse farklı bir oluşumla yollarına devam edeceklerini öğrenmek beni bir hayli mutlu etmiştir.

ukalalık ve ucu yoruma oldukça açık konularda yazılan yazıların verdiği cesaretle ve kuvvetle muhtemel mevcut olan psikolojik sorunların da getirdiği dengesizlikle takipçine aşağılık muamelesi yapmayacaksın. kim olursan ol, ilk önce mütevazi ol.

yeni oluşumda başarılar diler ve din-inanç konularında tartışmaların bir daha yaşanmamasını temenni ederim. inançlı olduğumu belirttiğim için kozmik anafor tarafından facebookta yasaklanmıştım, muhtemelen beni yasaklayan kişi de saygıdeğmez zafer emecen idi.

şunu belirtmeliyim ki uzay bilimlerinin doğuşundan bugüne kadar olan süreçte benim inancım olan islama ters herhangi bir bilgi henüz gün yüzüne çıkmamıştır. ben öyle düşünüyorum. tam aksine uzayla ilgili araştırmalar derinleştikçe benim inandığım kitaptaki cümleler anlam kazanıyor.
  • an itibariyle kozmik anafor'un facebook'taki okur platformunda takipçilere "boş beleş dingiller" diyerek seviyesini göstermiş olan amatör astronom. sebep de dün yaptığı 3.5 saatlik (oha) yayını sadece 1000 kişinin izlemiş olması. kendisi astronominin mütevazı hale getiremediği nadir insanlardan.
  • şu adam bilimle ilgileniyor ya ben başka birşey demiyorum. gereksiz kişilik, ego bankası. ülkede bilimle ilgili adam akıllı ve az sayıda bilimle uğraşan insan olunca bunun gibilerine kalıyor bu işler. yazık. birşey yaptığı olsa tamam diyeceğim ama, birşey yapmadan ortada darwin gibi dolaşması tuhaf oluyor. sanırsın bilimden sorumlu bakan, devlet bakanı.

hangi birini saysam yaptıklarının neler neler duydum. şimdi yazsam buraya birileri gibi * diye girecek konuya o yüce facebook hesabından. bu şahıs okullarda ne yaptıgı belli olmayan insanlarla etkinlik düzeliyor, bilim sitesi üzerinden birşeyler pazarlıyor. yanındaki elemanlarda keşke adam akıllı bölümlerden mezun olsalar. bilimle alakaları yok.

unutmadan söyleyim. bu zat ara sıra yazdığı makaleler okunmadığı için takipçilere giydiriyor.

--- spoiler ---
    yok efenim facebook'ta 10 beğenme geldi, ama bunu 2 kişi okumuş
    --- spoiler ---

tarzında durum güncellemelerini paylaşıyor. ınstagramda takipçi kasıyor, evet bildiğin takipçi kasıyor

boş beleş insan, boş beleş ortamı bulunca köşeyi dönmeye uğraşıyor tabii. ne yapsın herkes bir yerden düdüklemeye çalışıyor güzel memleketimin insanını.