şükela:  tümü | bugün
 • şurada görülebilecek rezilliktir:

  https://tr.sputniknews.com/…-euro-garanti-odeyecek/

  öncelikle bu para bizim yani halkın cebinden çıkıyor. sen çoluğundan çocuğundan kısıyorsun vergini ödüyorsun bu şerefsizlere gidiyor.

  muhalefet, eğer muhalefetse, çok daha sert bir şekilde davranmak zorundadır artık.

  burada iki üç tane şerefsiz daha da zengin olacak diye milletin zar zor ödediği vergilerden yapılan bu keyfi harcamalardan hesap sorulmalıdır.

  bedeli ne olursa da ödenmelidir.

  fakir fukara ama allah-din ile kandırılan insanlarda bunun allah-din ile ilgili olmadığını ve kendi cebi ile ilgili olduğunu anlaması sağlanmalıdır.

  cidden dünyada bundan daha kazançlı bir iş var mı merak ediyorum. böyle anlaşmaları yapanlarda halkını satanlardır.

  ama bunu da zamanı gelince hesabı sorulacak olaylar listesine ekliyorum.
 • bu içtaş denilen firmanın gizli ortakları kim acaba. yarın birgün iktidardan düşseler bile 50 sene daha ülkeyi soyacak düzen kurmuşlar yap-işlet-devret modeliyle köprüler, hastaneler, havalimanları, otoyollar. çoluk çocuğumuz bile bunların çoluk çocuğuna çalışacak. haram zıkkım olsun
 • kutahya sensin havalimani da gotune girsin dedirtmistir.
 • yaklaşık 1.3 milyar lira...
  1.3 milyar liraya kütahya yenilenir, modern bir şehir olur. 1.3 milyara insanlar kendini açlıktan yakmaz, doğalgazı açmayıp hasta olmaz.
  1.3 milyar liraya kütahya’daki herkes birkaç ay mutlu olur. güncel nüfusa göre bebeler dahil olmak üzere yaklaşık 3 bin lira verilir. yani hane başına değil, baş başına!

  yapmasalar kütahyalılara verseler insanca yaşardı birkaç ay...

  not: yapılan tüm sözleşmeler iktidardan gittikten sonra iptal edilir, çünkü bu sözleşmeyi dünyanın herhangi bir ülkesinde göremezsiniz. gabin
  yap işlet devret modeli değil bu!
 • ama imamoğlu'nun kayakta ne işi vardı ?

  tanım : böyle millete müstehak düzendir, çalışın köleler "seçilmiş" efendilerinizi doyurun.
 • 1 milyon 232 bin yolcu garantisi verilen havaalanına 82 bin yolcu gelmiş. daha ne denebilir ki?
 • otobus garinin fazla gelecegi sehrilere yandas zengin edip kendi payini turgeve, okcular vakfina, ensara, t3e bagis adi altinda toplamak icin yapildi bu havaalanlari. sistem tikir tikir isliyor elhamdurullah.
 • bu bir düzen. o paranın ödendiği şirket o paranın ne kadarını alıyor acaba? son 17 yılın tüm über projelerini bir de bu gözle değerlendirin. bunların aslında en safı i. melih gökçek. ankaparkı gelir garantili yapsaydı şimdi oluk oluk para akıyordu.
 • verilen garantinin %6'sı oranında çalışan havaalanı. kalan %94'lük kısım kimin cebinden çıkıyor bilin bakalım.

  "sayıştay raporunda "zafer havalimanı'nın henüz gerektiği gibi çalışmadığını ortaya koymaktadır. bu durumun süreklilik arz etmemesi için gerekli çalışmalar yürütülmeli ve kademeli olarak uçak ve yolcu trafiğinin artırılmasına yönelik teşvik edici ve özendirici tedbirler alınmalıdır” ifadelerine yer vermişti."

  havalimanı gerektiği gibi çalışmıyormuş. *

  kütahya'daki havalimanının nasıl çalışması gerekiyordu?

  potansiyeli ile öngörülen arasındaki bu uçurumu iyi niyetle açıklamaya çalışıp üstüne insanları kütahya'ya göndermek için teşvik edici nedenler bulunmalı demek de en hafif tabiriyle aymazlık olmuş.

  daha ağır tabirleri sizin hayal gücünüze bırakıyorum.
 • buraya neden havalimanı yapılır? şimdi baktım bu havalimanına tek bir uçuş var o da thy'nin istanbul'dan ve istanbul'a yaptığı uçuşlar, her gün bir gidiş, bir geliş. bu uçuşun süresi yarım saat bile değil. ayrıca flightradar verilerine göre ucuş süresi kadar süre de yerde hareket ediyor uçak. atatürk havalimanın'dan belki bir derece olabilirdi ama, neden taa yeni havalimanına gidip buraya uçmak isteyeyim? bilemiyorum.