şükela:  tümü | bugün soru sor
 • vergilerimizin böyle yolsuzluklara aktığını düşününce, doların 5 liraya çıkmasına şükretmemiz lazım, gerçekten devletin parası deniz herhalde
  twitter kaynak
 • arkadaşın linki 404 found durumlarında ayrıca
  (bkz: aramaya inanmak)
  (bkz: #45665673)
 • verin garantiyi verin, nasıl olsa bizden alıyorsunuz ona buna zam yaparak.
 • süper bir olay. bu saatten sonra 3-4 milyoncuk yolcunun lafını eden haindir.

  her gün övündüğünüz türk ilkelerine ne oldu, genel itibariyle millet devlet içindir düşüncesi onun içinde değil mi?
  neyin hesabını yapıyorsunuz gafiller, gidin az kafanızı türklük, milliyetçilik zırvalarına yorun.
 • hepsi için tek tek başlık açmaya değmeyecek olayların bir tanesi sadece. osmangazi köprüsü malum. buraları yap-işlet-devret ile güya para vermeden yaptıracaktık ama verilen saçma sapan sözlerle iti bitini geçti. millet de bedavaya yapıldı sanıyor hala.
 • daha durun sırada 3.havaalanı var.
 • 4.000.000/365 = günde yaklaşık 11.000 yolcunun kütahya zafer havalimanından uçuş yapacağını göstermektedir. her uçağın 150 kişilik olduğu kabul edilirse günde ortalama 74 tane uçak kalkış yapacak demektir. yani nüfusu 250.000 olan kütahya'nın %4ü gün içerisinde sürekli uçakla bir yerlere gidip gelecektir! kütahya halkına sorarız ki 1 günde semalarından geçen 5ten fazla uçak görmüşler midir?
 • bu havalimanı sözde o bölgede ki üç şehrin ortak kullanımı için yapıldı, kütahya, afyon ve uşak illeri için. hepsi küçük iller hali hazırda. bölge insanın çoğu da öyle seyahat eden tipler değil. geneli vaktini yine bu bölgelerde geçirir. kütahya ve afyon da ikamet edenlerin en büyük sosyal aktivitesi kendi şehirlerinde ki kaplıcalara gitmek ya da eskişehir' e gezmeye gitmektir. uşak tarafi da manisa ve izmir'e gider. öyle pek uçak falan bilmezler. yapım niyeti salih olabilir fakat bu yolcu garantisi pek mantıklı değil. bir süre bulundum o havalimanında ıssız bir yer, günde bir sabah bir akşam uçak iner kalkardı sanırım onu da hafta da 3'e 4'e indirdiler. en kalabalık zamanları ak parti afyon' da kamp yaparken olur. yazık hakikaten devletin kaynaklarına. uşak ta da havalimanı var mesela öyle duruyor boş boş.
 • kimi entryiler bu isin bir mantigini bulmaya calismislar. yok kutahyaya kimse gelmez, yok o eskisehir ile ilgili, yok o usak ve afyon ile ilgili gibi. bebegim bu ihaleyi verenlerin bi derdi vardi o da birilerine para kazandirmak. ghost airport denilen kavram icin onemli olan mantik degil onemli olan yapmak. allah razi olsun ak parti hukumetlerimiz bu konuda en mantikli hamleleri yapti
  (bkz: cumhurbaşkanımızı en çok benim sevmem)