şükela:  tümü | bugün soru sor
 • izmir ozel yetkili cumhuriyet savcisi.
  2011'de ozel yetkileri alinarak cumhuriyet savcisi olarak atanan fatih genc ve faruk caliskan'in yerine atanan iki ozel yetkili savcidan biri.

  cokca tartisilan askeri casusluk operasyonunun da iddianamesini hazirlayan ozel yetkili cumhuriyet savcisidir kendisi.

  izmir'de gezi eylemlerinde tutuklanan sekiz kisi icin on yedi yil hapis cezasi talebiyle hazirladigi iddianamede ilginc cumleler var. ornegin:
  "cnn, bbc, the economist, el cezire, reuters gibi uluslararası basın kuruluşlarının, eylemleri abartarak ve çarpıtarak dünyaya servis ettikleri, türkiye'de halk ayaklanması çıktığına dair oldukça taraflı ve yanlış haberlere yer verdikleri ve dezenformasyonda bulundukları izlenmiştir."
  gezi direnisi boyunca hic sokaga cikmamis gibi bir izlenim uyandiriyor haliyle..

  kendisinin yerli basinin olaylari hic haber yapmamasiyla, sokakta insanlar yaralanir yada olurken penguen belgeseli yayimlamalariyla herhangi bir sikintisi olmadigi asikar.
  ayni sekilde ulkenin her tarafinda sokaklarda yasanan olaylari haber yapmaktan cekinmeyen, olan biteni tum dunyaya canli yayimlayan bbc, reuters gibi kuruluslarin habercilik ilkelerinden hoslanmadigi da gayet net ortada.

  bakalim sorusturmayi derinletip turkiye disindaki tum dunyanin haber kurumlari icindeki ergenekon orgutunu, kck uzantilarini, faiz lobisi baglantilarini bulabilecek mi... ilerleyen gunlerde hep birlikte gorecegiz..
 • allah'ın adaleti hakikaten tam olması gerektiği gibi tecelli ediyor.

  izmir'deki şantaj ve askeri casusluk davası'nın iddianamesini bu savcı hazırlamıştı ve bir sürü subaya, personele yunan ajanı iftirasında bulunmuştu.

  şimdi yunanistan'a kaçarken yakalanmış.