şükela:  tümü | bugün
  • trt de uzun yillar metanetle haber spikerligi yapmi$ bir ki$idir.
    hatta bu adamin 23 nisan ulusal egemenlik ve cocuk bayrami torenlerini de sabirla sundugunu tespit etmi$ligim vardir. begenerek izlerdim kucukken, pek guzel haber okurdu.
  • yaptığı hatalar diğer televiyonlardaki spikerlere göre daha azdır ve diksiyonu çok başarılıdır.niye hala trt'de anlamıyorum.
  • sanırım jülide kiraz'la bir akrabalıkları var;
    aynı ada sahip olup, aynı mesleği yapıp, aynı kurumda çalışmaları bir işaret olmalı
  • gunde 2 paket sigara içtiği iddia edilen yuce turce ustadi...halen dialog ta hocalık yapmaktadır...
  • muhtesem sesiyle, konusmasiyla ve ayrica sirin tavirlariyla herkesi kendine hayran birakan, televizyonda gorundugunun aksine pek neseli olan, dunya tatlisi bir insan. siir okumasi bir baskadir. dialogtaki en sevilen hocalardan biridir.
  • ilef mezunudur..
  • nato gorusmeleri icin, 2006 kasim ayinda, letonya'ya giden basbakan ve ekibinin cekim ekibinde, trt haber haber dairesi baskan yardimcisi olan zafer kiraz ve iki muhabiri de vardi ve nato zirvesinin bitmesinden dolayi donuste ucaklarda yer bulamadilar (bizzat sahidim). ancak bir kac gun sonrasina yer bulabildikleri icin, orda olduklari sure icerisinde letonya cumhurbaskani ile roportaj, letonya ile ilgili belgesel ve en onemlisi letonya'da bulunan 25 turk sehidi ile ilgili(kimsenin o zamanna kadar bilmedigi), cekim yapip donduler.
    olay basina "zafer kiraz tatildeydi" diye yansidi ve ve o gunden sonra okudugum her haberin dogrulugunu sorgular oldum..
    (bkz: milletin agzi torba degil ki buzesin)
    http://www.moralhaber.net/…_detay.php?haber_id=6016
  • zeki, yakışıklı ve muazzam diksiyona sahip eski trt spikeridir.zamanında trt'den istifa etme cesaretini gösterebilseydi bugün bir televizyon yıldızı olabilirdi...
  • dişlerini mi yaptırmış, takma diş mi kullanıyor nedir böyle bi tuhaf çıkıyor sesi peltek peltek. eski halini bilirim.