şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: 7 haziran 2018 yeni muharrem ince reklamı)nda geçen, insanın içini ümit dolduran cümle. seçimin sloganları arasına mutlaka girmeli.
  • az kaldı gerçekten zafer muhteşem olacak
  • son yıllarda ortaya çıkarılan en vurucu ve güzel seçim sloganlarından biri. hele görselde işitme engellilerin diliyle gosterimi inanılmaz hoş.
  • şarkısını her duyduğumda, videosunu her izlediğimde gözlerimi dolduran seçim müziğidir. gençler, emekliler, engelliler, çiftçiler, kadınlar, çocuklar, ufak bir kedi görseli ile hayvanlar, herkes ama herkes düşünülmüş. yapanın ellerine sağlık. bu sefer çok umutluyum be sözlük. kendim için değil ama çocuklarımız daha özgür, daha müreffeh bir ülkeye doğmayı hak ediyorlar. onlar için umutluyum. geliyoruz, hem de nasıl güzel geliyoruz. 24 haziran 2018 akşamı zafer muhteşem olacak...
  • zafer için söylenecek tek bir sözüm var:

talihe de ihtiyacımız var ve bunun için latince bir söz yazıyorum buraya
    (bkz: fortes fortuna adiuvat)

tanım:24 hazirandaki seçim için cumhurbaşkanı adayı olan sayın muharrem ince öğretmenimizin seçim çalışmalarından birisinin ismi.

eğer bu seçimi gönlümde olan adaylardan biri kazanırsa bu latince sözü dövme yaptırmazsam benim adım da turksolbek olmasın.
  • muharrem ince'yi desteklemesem de beğendiğim seçim müziği.
  • çok güzel bir reklam. müziği olsun mesajları olsun kibarlık ve barış içeriyor, insanı ince ince gülümsetiyor ve rahatlatıyor. reklam için oy verilmez tabii ki ama böyle reklamları özledik.
  • her duyduğumda içim yeşilleniyor resmen.

en son sertap erener everyway that i can i söyleyip eurovision birinciliğini alırken böyle hissetmiştim.
    seçim sonuçlarının açıklandığı o anı şimdiden hayal ediyorum da, karanlıktan aydınlığa çıkmak gibi olacak, hatta gibisi fazla..