şükela:  tümü | bugün
 • 2 sezondur eskisehirspor'lu olan, bu 2 sezon boyunca oynadığı maçların tamamında neredeyse sıfır hata ile oynayan, birçok galibiyetin mimarı olan, ancak tüm defans oyuncularının kaderi olduğu üzere medya ve seyircinin gol atan futbolcularla ilgilenmesinden dolayı hak ettiği ilgiyi göremeyen, efendiliği ve fedakarlığı ile tüm eskisehirspor taraftarı nın gönlünde taht kuran, dört dörtlük sporcu.
 • büyük kaptan !

  15 nisan 2007'de oynanan eski$ehirspor - samsunspor macinda yine ordusunun ba$indaki komutandi. yine defansini toparlayan, takimini atağa kaldiran, hakemle tarti$an, kendisini cift ayak yerden kesen rakibinin ba$ini ok$ayan kaptanimizdi. takim kotuydu ama zafer yine iyiydi. zafer hep iyiydi. 90 dakikanin sonunda alinan 1 puana yine en cok üzülen zafer idi.

  takim mac bitiminde soyunma odasina giderken ilk defa kolonlardan bir ses yükseldi, icimden takimi alki$layalim diye bir istek gelecek sandim ve kizdim ama sonra anla$ildi.. anonsta:

  "takim kaptanimiz zafer $ahin'in babasi kamber $ahin uzun süredir tedavi gördüğü ankara'da vefat etmi$tir. teknik kadro ve yonetimden izin istemeyen, takim arkada$larina vefat haberini vermeden bugunkü maçta takimda yerini alan büyük kaptanimiza eskisehirspor yönetimi olarak ba$sagligi diliyoruz"

  ba$in sagolsun kaptan !
 • fostik ile beraber bana pirlo* lakabını uygun görmüştür kendisi.
  severek kullanmaktayız lakabımızı.
 • --- spoiler ---
  eskisehirspor dan ayrılması an meselesi olan büyük kaptan
  --- spoiler ---

  umarım yanlış çıkar da bu spoiler ve entry benim götüme girer.

  ama bir doğru çıkarsa, kime, ne, nasıl girer onu düşünmek bile istemiyorum.
 • kendisi icin "takimdan gonderilecek" haberleri uzerine eskisehir'de buyuk bir tepki kampanyasi ba$latilan kaptanimiz.

  ayrintisina cok girmemek lazim, cok $ukur boyle bi hatadan eser bile kalmadı.
 • ağır bir hastalık ve sakatlıktan yeni yeni kurtulan, eskişehirsporda son dönemlerin unutulmaz futbolcusu ve büyük kaptanı ...
 • ankara eses 'in tayin nedeniyle ankara'dan ayrılan durmuş kalender için düzenlediği veda yemeğine katılarak gönülleri bir kez daha fetheden büyük kaptan.

  olgunluğu, efendiliği, ama en önemlisi tevazusu ile geceye tüm katılanları kendine hayran bırakmıştır. her "fotoğraf çektirelim" ricasını samimiyetle kabul eden, kendini hiç kasmadan sorulan bütün sorulara sabırla cevap veren, "artık ben de ankara eses'liyim diyerek bizi bizden alan ve 1 saatliğine geldiği gecenin tamamını bizlerle geçiren adam gibi adamdır.

  dualarımız ve dileklerimiz bugün atacağı yeni imzasının kendisine hayırlı olması ve başarılı bir sezon geçirmesi içindir.
 • dün itibarı ile altay 'la 2 yıllık sözleşme imzalamış adam gibi adam. her nerede olsun eskişehir onu unutmadı unutmayacak.
 • (bkz: #37497985)