• adamın düştüğü durum çok kötü bence. kendisine aptal demişler, şapşal demişler, gerizekalı da dendi sanırım bir yerde. üstüne bir de kendisine "sizin gibi düşük seviyelilerle bir arada olamam" denildi ve sözün sahibi programı terketti. bunun üzerine böyle hakarete uğramış birine, düşünün ki dostum dediği moderatör bile tepki vermiyor, hakaretleri eden adamı yayına almaya çalışıyor ısrarla. zafer de buna çok sinirlendi zaten sonra. ben hakarete uğradım hala yayına almaya çalışıyorsunuz özür dilememesine rağmen diye.

evet zafercim, sen busun işte. bu kadar değersizsin. sana bence canlı yayında edilen hakaretlerden çok, bu muamele koymalı. haklısın orada. çünkü o muamelede, sana edilen hakaretlerin çok da yersiz olmadığı ve birazcık da hakettiğin anlamı yatıyor.
  • adını verip reklamını yapmak istemediğim bir lağım çukurunda çalışan utanmaz yandaş. iktidar partisinin kapısında köle olmuş, varlığının her bir zerresini akp denen bataklığa peşkeş çekmiş bir mikroorganizma kimseye ahlak dersi veremez. sen ve senin gibiler kaçacak delik arayacaksınız, sokağa çıkmaya utanacaksınız, çocuklarınızın yüzlerine bakamayacaksınız. çünkü siz kraldan çok kralcısınız, bu ülkenin temeline konulan dinamitlerin fitillerini sizin gibiler yaktınız. siz bu ülkenin yüz karalarısınız.

sen recep tayyip erdoğan’ın kölesisin. ne eksik, ne fazla. kölesin...
  • akp'nin 20 yılda bir tane bile entellektüel yetiştiremediğinin kanıtı bunun gibi adamlar. takvim gazetesi yazarı. para veripte alan kaç kişi var acaba bu gazeteyi. köşesini takip eden kaç kişi var acaba. her akşam cnntürkte. akpyi savunmak ona kalmış. her akşam koyuyorlar karşısına laf bilmez yarı muhalif. bu da kendini bir cacık sanıyor. eskiden arada sırada ismail saymaz çıkardı bunun karşısına. yayının 30.dakikasından sonra zafer ağlak ağlak susar trip atardı.ismail saymaz doğan grubuyla anlaşamayınca ya da kovulunca artık ne derseniz meydan bu provakatöre kaldı. bu çok bilmiş havalar hep meydanı boş bulduğundan.acınacak halde olduğu halde insanlarla üstten üstten konuşur.beylik beylik laflar eder. bunun hakkında en güzel tanımı razi canikligil yapmıştı. çok gülmüştüm o akşam.
  • amerika’da yaşayan türk, neden seçimle ilgili görüş beyan ediyor diye isyan ediyor. ülkenin dışında bile kendisiyle aynı görüşte değilsen, görüşün olmamalı. şaka gibi bir cisim.
  • dümbük.
  • zafer şahin akpdir. akp zafer şahindir.
  • zafer bey konuyu provoke etmeye çalışırken, ismail saymaz diyor ki; “ya bak koca adamsın. anlattıklarımı anlamıyorsan tartışma programına katılma.” asdfgh.
  • şu an itibariyle aylardır gömdüğü ekrem imamoğlu ve mansur yavaş'ın hakkını arayan (!) gazeteci (!!!!!!!)
  • an itibarıyla ekşi sözlük’e kanalizasyon çukuru, bizlere ise yaratık diyen kişidir.

burayı terbiyesi müsaade etmediği için takip etmiyormuş.

bunu diyen de takvim gazetesinde yazıyor...
  • türk televizyon tarihinin gelmiş geçmiş en itici insanı olabilir.
hesabın var mı? giriş yap