şükela:  tümü | bugün
  • muhtemelen daha kominiteye girdiginden haberi olmayan kişi. uzaktan akraba eakisehir anadolu lisesi , hatta ayni sıra falan. sayfa hazırlıyoz sozde ama du bakalım nası olucak
  • (bkz: zakk)
  • (bkz: zaggmate)
  • akıllı telefonlar için koyurucu kaplamalar üreten şirket.

http://www.zagg.com/
  • şu ana kadar kullandığım en iyi koruyucu kaplamaları üreten şirket. üstelik kullanıcının tek başına ve hatasız, baloncuk falan bırakmadan ve düzgünce yapıştırmasını sağlıyorlar. 10 numara 5 yıldız bir ürün.
  • an itibariyle yeni siparişlerde avrupaya * kargo ücreti istemeyen şirket.
  • aylar önce verdiğim ve elime ulaşan siparişim için, tekrar yola çıktı diye mail atan firma. kafaları karışık sanırım bu aralar.

ya da jest peşinde olabilirler mi ki?

bence kesin kredi kartımdan bir ödeme daha almazlar.

almazlar dimi sözlük?
  • telefonu kılıfla kullanıyordum ama iphone'u kablosuz şarj edebilmek için zagg'a yöneldim. kılıfla çalışmadı çünkü.

birkaç yerde şubeleri var. ben şubelerine gidip yaptırmayı tercih ettim. zira bu ekran koruyucu yapıştırma mevzusunda adeta bir öküzüm. bir yapıştırıyorum, ekran mayın tarlasına dönüyor. neyse gittim, 10 dakikada hallettiler. biraz tuzlu, bütün telefonu kaplatmak 105 liraya mâl oluyor ama bence değer. (galiba daha ufak telefonla 95 liraydı, yanlış görmüş olabilirim)

uygulandıktan sonra 1 hafta boyunca bir sıkıntı yaşarsanız, ücretsiz değişim yapıyorlar. 1 haftadan sonra ise, mesela ön cam koruyucusunu değiştireceksiniz diyelim, 10 lira veriyorsunuz değiştiriyorlar. tüm telefonu 20 liraya değiştiriyorlar ki, kolay kolay değiştireceğimi düşünmüyorum. sağlam yapıştırıyorlar çünkü. ama güzel garanti.

yani bilgi verme açısından yazayım dedim.