şükela:  tümü | bugün
  • bir aktroll.
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
  • fikrini beğenmedikleri herkesi troll diye adlandıran cihangir finolarına dert olmuş yazar.

(bkz: yav hee he)
  • fikirlere saygımız var, cahil sürülerine ve cahilliklerinin gereği olan faşist bünyelere değil. iktidar yalakalarının deniz gezmiş'e terörist demesi kadar doğal bir durum yok; zira sizlerin kimlere "terörist" dediğinizi biz iyi biliriz. size 3-5 beden büyük gelir devrimcilerin sırtında ihdas olmuş halk sevgisi.

deniz gezmiş'e terörist diyen yazar entry'si; (bkz: #66207310)

edit: seçtiği yöntemler onları devrimci yapmıştır. bu tip yazarları da kafe köşelerinde elinde telefon anca sol'a laf çarpmaya mahkum etmiştir. işsizlik ve bilgisizlik senin suçun değil, seni aktroll maaşına tamah ettirenlerde.

edit 2: "demek ki iktidara gelseniz..." şeklinde bir cümle kurup istemdışı fikirlerini ifade etmiş ve siyasi konumunu belli etmiş bir yazar; "hayatımda akp'ye oy vermedim" diyerek yaşadığı çelişkiyi ve kullandığı üslubun iktidara yakınlığını farkında değil. görünen köy kılavuz istemez. iktidarlar ise sizin olsun, bizler iktidarları yıkmaya geldik.

diğer ak ağabeylerinden ders alması gereken yazardır aynı zamanda.

edit 3: karşı tarafı öyle bir umursamamak ki "özet geç ..." dercesine yazının sonuna gelip, son yazdığı basit cümleden tüm zihniyetini anlamak. (bkz: engellemeyin de az eğlenin)
  • fikirlerimden dolayı terörist olduğumu iddia eden terörist başı deniz gezmiş'in sempatizanları var. zoruna gidenin borusuna gitsin.

"teröristi terörist yapan fikirleri değil fikirlerini hayata geçirmek için seçtiği yöntemdir"

şimdi senin yapman gereken *

edit1: hayatımda ak partiye oy vermedim bir de üstüne maaştan bahsetmiş. oy vermiş olsam da bunu sizin gibi asosyal, ezik ve primci sözde devrimcilerden saklayacak değilim. sizler iyi alıştınız aynı fikirden olmayanları troll diye etiketlemeye. demek ki iktidara gelseniz ali kıran baş kesen olacaksınız.

edit2: okuma ve yazma özürlü olmak, ekşi sözlük yazarı olmak için bir engel teşkil etmeyen yazarları göstermiş. başka düşünceleri, partileri ve görüşleri bir tarafa koyarak iktidara gelseniz demişim ki bu da sizin siyasetinizden de sizden de hoşlanmadığım anlamını çıkartmış. üstelik kullandığım dilin iktidara yakın olduğunu söylemişsin ki galiba kendine yakın olmamı beklemişsin. yazık...
    ayrıca iktidarı yıkmaya gelenleri meydanlara alalım ki sözlerinde durup yıkmak için gerekli mücadelelerini sürdürsünler fakat sorun yıkmaya çalışırken aynı zamanda ağlamanız ve bundan şikayet etmeniz. devrim tüm acılara gebe değil mi yoldaş?* sistemle ilgili bir sorunun varsa kendini ön plana atıp devrimci yoldaşlarına yol gösterebilirsin. buradan yazmak sadece sözlük amatörlerini eğlendirir ve onların gazını alır. senin başlık girdine bir şeyler yazmak için baktığımda buna değecek bir kişi olmayacağını düşündüm ki yaşın da kullandığın dil de karakter sahibi olamayacak yaşta olduğunu gösteriyor. çocuk olduğuna göz yumarak sana bir daha cevap vermeyeceğimi buraya yazıyorum.
  • (bkz: çomar)
    (bkz: aktroll)
  • (bkz: #67304404)

rusya batılıymış. ne çok bilgilisin sen troll kardeş.
  • "ne diyem mahmut mu diyem" diyen yazar.
  • özel mesajlarla insanlara küfür eden ak troll.

ışid'e sövüyorum, cevap ak troll'den geliyor. tam da beklediğim gibi.

• müslümanlar çalışıyor dünyayı cehenneme çevirmek için yazıp ışid'e sövdüğünü iddia eden karakter yoksunlarının iftira attığı yazar. cihangir finolarının havlamalarına kemik attığım için ak troll oluyorum.

(bkz: yav hee he)
  • troll mroll değil. sünni, büyük ihtimal şükürcü, devletçi cahil bir yazar. troll olsaydı da etkisiz olurdu zaten.

bırakın yazsın amk. engellemeye bile değmez. yazsın da bunlar gibilerin ne kadar "mal" olduğunu görelim.