şükela:  tümü | bugün
 • sözlüğün en iyi yazarıdır. ölümüne atatürkçü'dür.
 • ilgi çekmeye çalışan ve ilgi çekmeyi milletin nickleri anltına küfürler ederek yapan bir adet canlı.

  yazar kesinlikle değildir. kalite kelimesi kendisinden fersah fersah uzaktır.

  tek başarısı benim giibi bir insanın dikkatini çekmesidir.

  başarılarının devamını dilerim küfür dağarcığın daha da gelişir umarım.
 • 10 entrysinden 9'u fener ve bjk ile alakalı olan ezik.
 • akşam akşam sandalyeden düştüm sayesinde.
  (bkz: #81640476)
 • (bkz: 30 ekim 2018 minnesota lakers maçı)

  başlık açmayı bilmeden başlık açan kimbilir kaçıncı yazar. o ikilemelerdeki kelimelerde hangisinin yeri hangisinin franchise'ı gösterdiğini öğrensin, öyle başlık açsın.

  (bkz: minnesota timberwolves)
  (bkz: los angeles lakers)

  normalde bu ayarı vermeyip, mesajla uyarırdım ama mesajlaşmayı kapatan yazarlara çok gıcık oluyorum. bu burada dursun.
 • bazı gerizekalıların sözlükte başlık karakter sınırlaması olduğunu bilmeden ayar vermeye çalıştığı yazar. biz de biliyoruz takımların tam isimlerini ve neyin ne manaya geldiğini süper zeka merak etme. o başlıkta hangi takımları kastettiğimi anlamayan var mı? elbette yok. ha bir tek kişi vardır o da sen. onu anlayacak kadar beynin de yoksa benim yapabileceğim bir şey yok.
 • bana hakaret ettiği için #23895702 no'lu entry uyarınca şunu koyabiliyorum.
  https://i.imgur.com/c2begmt.png

  bu da var.
  (bkz: #82940423)

  tipitipin nasıl canı yandıysa bana hem kendi nick altından hem benim nick altımdan hem de mesajdan ağlamış ama çok boş ağlamış. böyle* başlık açıp, bunu savunacak adam elbette kendisine yapılan eleştiriyi algılamakta sıkıntı çekecekti. benim hatam. itiraf edeyim, yılların kaçamak hakaret hareketini yapmasına bile şaşırdım, helal lan.

  (bkz: bazı x'lerin diye başlayan entry)

  özgüven ve cahil cesareti arasında kalın bir çizgi vardır, bu arkadaşın hangi tarafta kaldığını söylemek bana düşmez. entry'i okuyanlar kendileri karar versin. ben yine de umudu kesmeden kendisine başlık açmayı öğreteyim.

  (bkz: 30 ekim 2018 timberwolves lakers maçı)

  bana yaptığın tüm terbiyesizliğe rağmen bu da sana iyiliğim olsun, bundan sonra şehirlerle franchise isimlerini karıştırmadan başlık açmayı başarabilirsin diye umuyorum. son 5-6 senede o kadar komik tiplerle muhatap olduk ki, artık kanıksadığımı hissediyorum. şu entry'i normalde çok daha atarlı yazmam gerekirdi, tık yok.
 • (bkz: oley çocuğu)
 • (bkz: #83220306)

  en basit futbol kurallarından bi haber conospor taraftarı. birazdan aynı fenerbahçe maçına 15. entrysini girecek. sorarsan fenerbahçe küme düşme hattında.