şükela:  tümü | bugün
  • ilginç bir soru.
    mesela ben şöyle yapardım:
    alırdım yanıma on bin tane lale motifli çakmak tanesi elli kuruştan, bide tavuk pazarı 'ndan on bin tane kadife kutu.. giderdim lale devrine, tanesini kutusuyla beraber iki altına satar dönerdim.
    yada daha güzeli alırdım iki tüp ventolin inhaler, çıkardım kanuni'nin yanına, derdim "olm derdinin devası bende ama komple beşiktaş sahilinin tapusunu isterim". wuuhuuu! çok zenginim lan! neticede adam sıhhatli bir nefese karşılık devleti vermeye razı!
  • (bkz: iddaa kuponu)
  • (bkz: primer)
  • yapılmışı var;

(bkz: almanac)
    (bkz: back to the future)
  • patent kralı olur, ya da besteleri toplar hemde sanatsal civcivli ortam yapardım.
  • çok geriye gitmeye gerek yok. 23.02.2013 tarihine göndersinler beni. o haftasonu 4 maç var: deportivo-r.madrid, barcelona-sevilla, fenerbahçe-kasımpaşa, gs-orduspor. gerisini ben hallederim.
  • ulan şaka maka zamanda yolculuk mümkün olsa çoğu insan zengin olacağım diye kendini öldürtür... paşam kanuni'ye ilaç verecekmiş amk... cellat ilacı götüne sokup kafanı uçururken beşiktaş'ın tapusu da film şeridi gibi geçer gözlerinin önünden.

kanuni mantıklı değil, ben gidip direkt josef stalin'e serbest ekonomiyi överek prim yapmaya çalışırdım... böyle ölmek daha mantıklı bence.
  • sayısal loto + at yarısı + iddaa + borsa
    buda yetmezse zaten allah gözümü doyursun
  • 60 sene önceye gider istanbulun tüm boşluklarını almaya çalışır alamadıklarıma da gecekondu dikerdim.