şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

başlığı kendi haline bırakıyoruz.

edit: yok arkadaş illa prim verilecek trollere, illa ciddiye alınacak başlıkları. bu kadar mı işsizsiniz arkadaş?
  • tecrübesiz kızla evlenmektir. daha bunun emmesi var, içine alması var, boğaza dayaması var, sperm yutması var...

bu yetersiz koşullar beni cidden üzdü. sizden daha iyi trollükler bekliyorum. madem beyniniz büyümüyor bari vizyonunuz genişlesin.
  • zamanında penis yalatmış erkek için mide gerektirmeyecek eylemdir. şu seks konusunu etken-edilgen durumdan kurtaramadınız gitti anasını satayım. kardeşim olay işteş fiildir. bir kız ve bir erkek (ya da gayler için hemcinsleri) arasında yaşanan ve tamamen eşit paylaşıma dayalı durumdur. kız verdi erkek aldı, kız mikildi erkek mikti gibi salak ifadelerden çıkın artık. ha ömründe eline kız eli değmemiş, evleneceği kızı sabırla beklemiş beyler size sözüm yok kendiniz gibi biriniz istemek de sizin hakkınız.
  • ya valla yeter ya gına geldi. nedir bu yok şu kızla yok bu kızla evlenmek diye başlık açmak. evleneceksen evlen evlenmeyeceksen siktir git ya.

(bkz: sözlüğümde boktan başlık istemiyorum bro)
  • yine kötü troll denemesi.

bu kadar iddialı yazdığına göre iki ihtimal var :
    - annesi onu hiç öpmemiş
    - öpmüş ama "yabancı değil, babamınki sonuçta, sorun yok" diye düşünüyor.
  • zamanında penis yalamış erkekle evlenmeye göre tercih edilmesi gereken durum.
  • ne önemi var ki gönüller bir olduktan sonra. az uygar olun.
  • nereden biliyorsunuz yalayanlarin dudakları sik gibi mi gözüküyor. keşke öyle olsa gurur duyardım da.
  • --- spoiler ---

- sevgilim zamanında hiç penis yaladın mı?
    + hayır tabiki aşkintom

- oleyy ben hemen başlık açmaya gidiyorum :) (mutlu surat)
    + dur aşkım, gitti ya, ben yalamayı değil emmeyi seviyorum diyecektim :((

--- spoiler ---

"insanların geçmişine saplantıyla bağlananlar kendi gelecekleri ile ilgili sağlıklı tercihlerde bulunamazlar"

alexandır unknownmaninchains
  • babanızda zamanında am yalamaktan siğil çıkartmıştı diyecek anne ile konuşturmak lazım gelen hede höde herhalde.

bu lafı eden çıkıp şunu derse kardeşim ben evlenene kadar kadın tenine dokunmadım, hiç bir şekilde seks yapmadım derim ki tamam düşünceni sevmesem de yaşam şeklinden dolayı savunurum ancak sen emmeye gömmeye gel karşındaki yapınca pislik öyle mi?