şükela:  tümü | bugün
  • laa nasıl bir entry nasıl bir kafadır. sen zamanında vajina yalamadın mı
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

başlığı kendi haline bırakıyoruz.

edit: yok arkadaş illa prim verilecek trollere, illa ciddiye alınacak başlıkları. bu kadar mı işsizsiniz arkadaş?
  • doğal bir durumdur , abartılı bakmak eziklik belirtisidir.

sonradan gelen edit: kategorize ederken şöyle olsun mesela ;

anal seks yapan kızlar
    oral seks yapan kızlar
    genital seks yapan kızlar
    mastürbasyon yapan kızlar
    hiç ellenmemiş kızlar
    hiç ellememiş kızlar
    vajinasının yerini unutan kızlar

vs vs vs...

neden seks hep kadınlar üzerinden yürüyor anlamadığım konudur. seks için normal olarak yapılan her şey zaten normal ve normal insanlar yapıyor, hayır penis yalamanın ya da yalamışlığının ne kötülüğü var , sen de yapmışsındır arkadaşım , o zaman vajinaya soktuğun o ağzınla çocuklarına iyi geceler öpücüğü sen nasıl vereceksin ya da kızını nasıl öpeceksin diye sormazlar mı adama. varsa yoksa kadın azğına , kıçına ya da vajinasına girenle ilgili çetene tutuyorsunuz , ayıp valla ayıp. karşındaki kadını zekası , sevgisi , dürüstlüğü ile değerlendir. ağzına girenle değil.
  • tecrübesiz kızla evlenmektir. daha bunun emmesi var, içine alması var, boğaza dayaması var, sperm yutması var...

bu yetersiz koşullar beni cidden üzdü. sizden daha iyi trollükler bekliyorum. madem beyniniz büyümüyor bari vizyonunuz genişlesin.
  • zamanında penis yalatmış erkek için mide gerektirmeyecek eylemdir. şu seks konusunu etken-edilgen durumdan kurtaramadınız gitti anasını satayım. kardeşim olay işteş fiildir. bir kız ve bir erkek (ya da gayler için hemcinsleri) arasında yaşanan ve tamamen eşit paylaşıma dayalı durumdur. kız verdi erkek aldı, kız mikildi erkek mikti gibi salak ifadelerden çıkın artık. ha ömründe eline kız eli değmemiş, evleneceği kızı sabırla beklemiş beyler size sözüm yok kendiniz gibi biriniz istemek de sizin hakkınız.
  • ya valla yeter ya gına geldi. nedir bu yok şu kızla yok bu kızla evlenmek diye başlık açmak. evleneceksen evlen evlenmeyeceksen siktir git ya.

(bkz: sözlüğümde boktan başlık istemiyorum bro)
  • yine kötü troll denemesi.

bu kadar iddialı yazdığına göre iki ihtimal var :
    - annesi onu hiç öpmemiş
    - öpmüş ama "yabancı değil, babamınki sonuçta, sorun yok" diye düşünüyor.
  • zamanında penis yalamış erkekle evlenmeye göre tercih edilmesi gereken durum.
  • ne önemi var ki gönüller bir olduktan sonra. az uygar olun.
  • nereden biliyorsunuz yalayanlarin dudakları sik gibi mi gözüküyor. keşke öyle olsa gurur duyardım da.