şükela:  tümü | bugün
 • beyımın her zaman daha cok bıldıgı. ben bılmem, beyım bılır.
  bunlardan bırıdır.

  bosanma gunumuz. bır senedır zaten ayrı yasıyoruz. ama aylardır gormemısım.
  karsımda gordum. ıcımden bı sey cız ettı. hala kopek gıbı sevıyorum.
  hakıme bosanmak ıstedıgınızden emın mısınız dıye sordu. adam benı ıstemezken, hıc ıstemıyorum hakıme hanım nasıl derım. onun ıstedıgı gıbı olsun. evet hakıme hanım. once o soyledı, sonra mecburen ben.

  benı bırakır mısın dedı. olur dedım.
  benım arabaya bındık. metrobuse kadar onu bırakıcam.
  e dedı hayatında bırı var mı? kahve ıctıgım bırı var ama asık degılım dedım. sevgılıge dondurmek ıstıyor muyum bılmıyorum. kaldı kı o ıstıyor mu onu da bılmıyorum.
  tuzbuzz dedı bız senle cok asıktık. bız askı bırbırımızde kapattık. bu saatten sonra asık olmıcaz. mantıgına uyan bırıyle evlen.

  bazen hayatımın gerı kalanı eskı esımı ozlemekle gececek ve bı daha asık olamıcamm gıbı gelıyor.

  ben bılmem, esım bılır..
 • bir takım şeyleri çok geç idrak ediyorum. mesela biri sizi umursuyorsa sizi eleştirir. olumlu ya da olumsuz. başkasını takmıyorken size laf yapması “seni ciddiye alıyorum diğerleri beni alakadar etmez” demenin bir başka şekli.
  bazen insan içinde şımarıp çok çocukça davrandığımda “napıyorsun, kendine gel” diyorsa biri “beni sadece sen ilgilendiriyorsun” da diyordur aynı zamanda
  neyse geç olsun güç olmasın.
  yine uyku yok. düşünmekten deliye döndüm. keçileri sayacağım, az sonra.
 • sevgi asla hakkıyla karşılığını görmez. verdiğiniz sevginin karşılığında bir beklentiye girerseniz mutlaka üzüleceksiniz.
 • inanç olmadan yaşanmıyor, illa din olmasına gerek yok. toplumu ileri tasimak, faydalı bir şeyler yapabilme arzusu veya iyi bir birey yetiştirme istegi gibi şeyler olmalı en azından insanın yaşamında. yoksa neden yaşadığın sorusuna tatmin edici bir cevap bulamıyorsun.