şükela:  tümü | bugün soru sor
  • "her film bir zaman makinesidir." mottosuyla hayata geçen sinema sitesi.

web sitesi
    twitter
    instagram
  • sahiplerinin bir kaç aya sıkılıp terkedecekleri bir başka sinema blog’u. site demişsin de blog dostum bu.

bundan bir kaç yüz tane açıldı ve ölüme çoktan terk edildi. heyecanınızı anlıyorum ama zamanınıza yazık etmeyin. sinema tutkusu böyle şeyler yaparak avutulamıyor maalesef.

ha, siz devam edin biz de utanalım, benimki sadece size tecrübeli bir abinizden tavsiye.
  • ister site olsun ister blog olsun, insanların heveslerini kırmaya neden bu kadar meraklıyız anlamıyorum. bu "siteyi" açan kişi dünkü çocuk değil, zamanına yazık ettiğini düşünse zaten kendi de uğraşmayacak kadar bilinçli koca bir insan. kendisini bildi bileli sinemayı çok seven ve yorumlarını da twitter'dan birçok kişinin takip ettiği ve ciddiye aldığı biri. herkesin tanımasına gerek yok, bilenlerin arasında gördüğü kıymet yeter. ister birkaç ay sonra sıkılıp bıraksın ister birkaç yıl sonra, veya belli mi olur belki de hiç bırakmaz ama burayı zaten maddi kaygılarla açmadığını ve o sebeple de sürdürmediğini biliyorum. o yüzden bir gün ölüme bile terk edecek olsa, ardında güzel bir mezarlık bırakmış olur en azından. niyetiniz iyi olabilir ama lütfen insanların heveslerini kırmayın.

hadi tanım da olsun. begüm özdemir yorumlarını ve tavsiyelerini cidden kale aldığım ve uzun ömürlü olmasını istediğim kaliteli bir sinema sitesi.