şükela:  tümü | bugün
  • türkiye'de olmayan çok taze bir sistem. şöyle ki izleyip beğendiğiniz yemek videosunun tüm malzemelerini kapınıza getiriyorlar ve size pişirmesi kalıyor.

diyeceksiniz ki niye ben pişireyim hazır yemek varken. işte hazır yemeyin kursağınızdan temiz, sağlıklı lokmalar geçsin e az da kafa dağıtın istemişler. fena da olmamış.

yeni evliler, yalnız yaşayanlar, yemek yapmaya yeni başlayanlar için süper fikir. menüye baktığımda öyle çok klasik yemeklerden ziyade farklı tatlar var. çarkıfeleği, kuşkonmazı dışarda yesen bir olay evde yapmayı denesen nereden alıcaksın? işte bu sorulara cevap bu sitede:

www.zamansizlezzet.com

şöyle de bir videoları var. bakın derim:
    https://youtu.be/vahnlxgylqk

güzel iş güzel girişim gümbür gümbür geliyorlar.
  • malzeme olsa mutfakta herşeyi yaparım deyip, alışveriş kısmına üşendiğim ve absürt malzemeleri kolayca bulamadığımdan dolayı yemek yapmaktan kaçınan ben ve benim gibiler için ilaç gibi gelen, yeni tanıştığım girişim. kısaca; size balık yemeği değil, balık tutmayı öğretiyorlar.

yemek siparişi vermeyi aksiyona dönüşüp, heyecanlı hale getirdi resmen.
    sitede sunulan pizzanın bütün malzemelerini tatlı tatlı paketleyip, eksiksiz şekilde kapıma kadar getirdiler. sonra tarif videolarından izleyerek kuşkonmazlı pizza yaptım valla.
    sitede tatlı ve içecekler de olması ayrı güzel. hepsini teker teker deneyip, mutfakta bütün stresimi atma, eşe dosta ben yaptım diye hava atma niyetindeyim. denedikçe editlerim.
    siteleri
  • önce anlamamıştım, site üzerinden değişik yemek tarifleriyle karşılaşıcam, tasty tadında bir oluşum sanmıştım. meğer asıl olay, tarifi verilen yemeğin tüm malzemelerini de kapıya kadar gramı gramına getirmeleriymiş. şahane bir fikir. benim gibi muhitinde adam akıllı marketi olmayan, olsa da doğru düzgün meyve sebze satmayan biri için bulunmaz hint kumaşı kendileri. fiyatları da çoğ uygun. sağlıklı beslenmeye bu denli eğiliyor olmaları da gönlümde ayrı bi taht kurdu. umarım kalitelerinden ödün vermezler.
  • olay çok yaratıcı. yemeğin tüm malzemelerini tariflerle birlikte gram gram yolluyorlar. kendini muhteşem şeyler yaparken bulmak güzel bir his. kaliteli ve sağlıklı güzel bir konsept yaratmışlar. umarım bu kalitede devam ederler.
  • fikir guzel ama bakalim yeterli ilgiyi gorup operasyonu gerceklestirebilecekler mi