şükela:  tümü | bugün
  • hükümet kafasına göre ota püsürüğe zam yapıp, yeni vergiler koyarken neden biz mal gibi sadece ah vah çekiyoruz. yiyeceğimiz iki jop amk . biz böyle eşşek olursak semer vururlar da vururlar.

edit; abi kim terörist diyecek. lgbt'ciler kadar olamıyor muyuz. kalabalıklar toplanacak, pankart, döviz taşıyıp yürüyecek. hiç mi 90'ları yaşamadık.
    neden illa dhpc'nin sulandıracağı gösteriler gelir aklınıza .
  • oy verenler düşünsün. vermeyenlerin ekonomik durumu gayet iyi.

ekmek yiyemeyen karnına taş bağlasın. oh olsun. size de böylesi gerekir.
  • tarihte çokça rastlanan "kahramanlıklar çağı" denilen bir dönemden geçiyoruz ülke olarak zannımca. bu barbarlık çağının bütün olumsuz yanları kahramanlar, efsaneler ve uçuk ülküler ile görmezden geliniyor veya bastırılıyor.

uyuyan bir halk yok, yarı uyanık bir halk var ve bu daha tehlike bir durum.
  • ben bedduayı baştan ettiğim için protestoyu gerekli görmüyorum. bizim insanımızın çoğunluğu bu zamları köküne kadar hak ediyor.
  • (bkz: alıştık)
    şemsiye açıldı daha çıkmaz..
    haa bir de leylek var yuva yapmış kovsan da uçmaz..
  • neden protesto edelim? aksine destekleyelim dediğim çağrıdır.

şahane giden ekonomiye, kalıcı olması imkansız ötv indirimlerine, hayali göstergelere, tl'nin afganistan parası karşısında değer kazanmasına inanan tek haneli iq'ya sahip çoğunluk kesim çeksin acısını.. svihs…

daha iyi günler bunlar.. oy verdiğiniz o ellerinizi, "ne bok yedim ben" diyerek duvara vura vura kıracaksınız.
  • neden borçları ödemek için para basmıyoruz ile aynı kapıya çıkan önerme. sebebi mi? çünkü imkansız.
  • suni dengeden dolayı
  • protesto edildiği anda terörist ilan edilebiliriz çünkü.