şükela:  tümü | bugün
  • valiliğin ekmeğe zam yapılmayacak talimatına uymayan bir adet karadenizli ak çomar içeren olaydır.
    bir de akp'ye bir daha oy vermeyeceğim falan diyor.
    (bkz: svihs)
  • yine akp'ye verecektir.
  • işin ucu böyle kendine dokunmaya başladıkça yola gelecek esnaftır.
  • ekmek 2 lira olsa satışı iyi olsa fakat ülkede o hariç herkes işkenceden geçse bu cümleyi kurmayacak çomara ceza yazılmasıdır.

ekonomik kriz yerel seçimlerde akpyi vuracak ve daha sonra oyların çalındığı başkanlık seçimleri seviyesinde dahi bir seçim yapılmayacaktır. gerisi güç dengesi.
  • ülkemizdeki en meşhur savunma stratejilerinden birini uygulayan fırıncı içeren haber. bu ülkede yasadışı bir iş yapıyorsan ve yakalandıysan en büyük savunman o yasadışı işi başkalarının da yaptığı, hatta senden daha büyüğünü de yapanların olmasıdır. adam gözümün önünde 90 hız limiti olan yerde 120 km ile yakalanıyor, kanıt var radar var, yanımdan araç 140la geçti durdurmadınız diyor. önce ona ceza kesin bana kesemezsiniz diyor. gözümün önünde büfe kaçak sigara satmaktan basıldı, büfeci yan sokakta suriyelilerin büfesi dururken bana ceza kesemezsiniz dedi. başka adam hırsızlık yaparken yakalanıyor, asıl en büyük hırsızlar dışarda diye polise bağırıyor direniyor. takım şike yaparken yakalanıyor, ama bu ülkeye şikeyi diğer takım getirdi diye bağırıp duruyor.. (işi takım muhabbetine döndürmüyorum suç işleyen insanların yakalanınca verdipi tepkileri anlatıyorum 300 tane mesaj atmayın galatasaray da şikecidir ayrıca not : gs.) bu rizeli de aynı ülke de aynı. bizim mantığımız da biri çok vergi kaçırıyorsa sen de az vergi kaçırabilirsin, birileri arabayı komple kaldırıma çıkartıyorsa sen de tek tekerini çıkartıp parkedebilirsin. ahlaki sınırlarımızı iyinin daha iyisine taşımaktansa kötünün az kötüsüne taşıdığımızdan bu haldeyiz.
  • 25 kuruş için 25 takla atan esnaftır.
  • maduronun izindeyiz.