şükela:  tümü | bugün
  • setinden bir foto. sanırım bu sene sonuna doğru vizyona girecek. inşallah da öyle olur gişe rekorları kıracak bu film.
  • efsanenin devamı. umarım günümüze uyarlamak gibi bi antilopluğun içine düşüp filmin kıvamını kaçırmazlar.
  • süper bir haber.

(bkz: zampara seyfettin) filmini en az on kez izlemiş biri olarak bu sıcak yaz günlerinde eski anılarımı canlandırmıştır.

not : zampara seyfettin , 90'ların sonu ve 2000'lerin başında , özellikle yaz aylarında yayınlanan bir filmdi. eskiden çok fazla tv programı olmadığı için , tv'lerde türk sineması yayınlanıyordu.

yaz aylarında özellikle öğlen civarı , sıcaktan dolayı evden dışarı çıkmak zor geldiğinde , televizyonu açtığınızda karşınıza çıkardı.
  • merakla bekledigim devam filmi.
  • çocukluğumuzdan yadigar efsanenin geri dönüş habercidir. gerçi daha geçen sene osman cavcı bir film projesi olacağını söylemişti, hatta iki hafta önce mi ne set için çalışmak isteyen olur mu diye sormuştu. merak ediyorduk, "zampara seyfettin 2" olduğunu öğrenince haliyle sevince, heyecana gark olduk.

yaz günlerini zampara seyfettin izleyerek geçiren doksanların çocuklarının beklediğidir, seyfettin acıbademli abimiz bizi kırmayıp alemlere geri dönmüştür...
  • son günlerde duyduğum en güzel haber. ne zamandır yayınlanmıyor diye çok kızgındım zaten star'a, yenisi gelsin ezber etmediğimiz seyfettin cümleleri girsin hayatımıza, resmen 15 yaş civarı gençleştim bu haberle, welcome back dude!
  • çocukluğumdan beridir televizyonda her gördüğümde bana sebepsiz bir mutluluk vermesine rağmen 5 kuruş karşılığını veremediğim zampara seyfettin filminin ikincisi.

iki eli kanda olup gitmeyen, eşe dosta gitmesi için gaz vermeyen ne olsun. hakkımı ödemeye ant içtim osman cavcı abimiz.
  • çekildiğini duyunca heyecanlandığım ve akıbetini merak ettiğim film. hakkında ağustostan bu yana haber çıkmamış galiba.
  • uzun zamandır hakkında entry girilmediğinden akıbetini merak ettiğim film.
  • sabırsızlıkla beklediğim film. sinemada komedi filmi izlemeyi sevmem ama bu filme gidilir. çok eğleneceğimi düşünüyorum eğer çekilirse bu film.