• bir kere bile seed sorunu yaşamadığım, ratio olayını zerre bi tarafına sallamayan, upload manyağı bulgarların olduğu canım torrent sitesi
  • çok çektirdi bana bu site (bkz: #32091965)

ama bulduk geçici çözümü çok şükür. bu da benden amme hizmeti olsun 151/176 lı ip'den kurtulamayanlara veya başka sebeplerden siteye erişemeyenlere.

http://bgtorrentz.net/

zamunda'yı tıklayıp, open dendiği zaman, zangır zangır indirmeye devam edilebilir. hadi geçmiş olsun.
  • arada yanlışlıkla bulgarca film/dizi indirdiğim site. böyle anlarda nefret etsem de, genelde çok başarılı torrent sitesi. daha iyisi için (bkz: isohunt)
    edit: şuan kendi suçum olarak bir filmi bulgarca izlemekteyim, sakın denemeyin.
    edit 2: bulgarca dublaj çok garip. sanki dublaj yapan tek bir adam var, sesini değiştirip takılıyor. bütün çekik gözlülerin aynı olması gibi birşey.
  • bu sıralar ardarda 4 tane mesaj atarak beni heyecanlandırmıştır. halbuki siteye saldırılar olmuş ve başka "sahte" zamunda siteleri üremiş, oraya bu üyeliklerin şifreleriyle giriş yapmamızı söylemişler ve sitenin yedeklerden geri yüklendiğini söylemişler.

saldırı olduğunu duyunca içimde bir duygu kabardı. sanki "hadi arkadaşlar, hazırlanın, savaşa gidiyoruz" deseler, "emredersin komutanım" deyip atlayıp bulgaristana gidebilirdim. adamları sömürüyorum kaç yıldır ve gıkları çıkmıyor, şimdi bir de teknik sıkıntı yaşadık kusura bakma diyor. canlarım ya.
  • uydunet vs kullanıcısı olup veya yurtdışında yaşayıp zamunda'nın ip engellemesine takılan kardeşlere müjde!

öncelikle bgtorrentz.net/zamunda-net/ adresinden siteye giriş yapıyoruz.. kullanıcı adı ve şifre sonrasında indirmek istediğimiz torrenti buluyoruz. ancak download yapmak bu aşamada mümkün değil.. bu yüzden utorrent'e de bir kaç ayar çekmememiz gerekiyor. utorrent programında seçenekler-tercihler-bağlantı yolunu izleyerek açılan sayfada proxy sunucusu ayarlarını buluyoruz.. tipi kısmını http yapıp bilimum bulgar proxy sitelerinden bulduğumuz proxy ve portu ilgili alanlara giriyoruz.. son olarak eşler arası bağlantı için proxy kullan kutucuğuna bir tik atıyoruz ve voila.. sorunumuz çözülüyor..

tek sorun zamunda harici başka trackerlarda download sorunu yapabiliyor.. zamunda harici download yapmak için proxy sunucu ayarını tekrar hiçbiri yapmamız yeterli..

(bkz: copy paste değil alın teri)
  • eylül'ün başına kadar free leech kampanyası başlatmıştır. ratio'lar şişecek yakında. ayrıca konuyla ilgili açıklamalarının sonuna da bulgaristan'a gelin de tatil yapın diyorlar. reklamın böylesini hiç görmedim.
  • türkçe olsa ne olur olmasa ne olur. yapman gereken tek şey torrents'e tıklayıp gelen kutuya aradığın şeyi yazmak. bunun için latin alfabesi bilmek bile yeterli.
  • görebileceğiniz-özellikle bu kadar kolay account bulunabilenler arasında- en geniş film arşivine sahip torrent trackerlarından biri.
    ratio(ki kendileri rating diyor) konusunu hiç skine takmayan tracker. zira rules kısmında ration şu kadar olacak arkadaş diyen herhangi bir madde yok. ben de buna güvenerek inanılmaz bir sömürü psikoloji içerisindeyim. hayır ben ki public trackerlarda bile seederı az olan torrentleri en azından download/upload 1 olana kadar seed eden yufka yürekli bir isnanım ama bu iyi niyetleri; fırsatçı, ehe ehe diye gülen çemçük ağızlı türk genlerimi harekete geçirdi. benim param yok arkadaşlar siz üç beş bişeyler bağışlayın olma mı?

(bkz: ehe ehe)

edit: efendim 0.3 ratio oranının altına düşünce torrentlere comment yazamıyormuşsunuz. artık çılgınlar gibi seed etmekteyim.
  • üye alımını açmıştır.
hesabın var mı? giriş yap