şükela:  tümü | bugün
  • 1990 doğumlu letonyalı basketbolcu. shooting guard / small forward pozisyonlarında oynamaktadır. dünkü türkiye maçında da cool tavırları ile dikkatimi çekmiştir. bu sene litvanya'nın lietkabelis takımında oynayacaktır
  • eğer bu herif kokocu değilse bütün ekşi ahalisine sağlam bir sarma ısmarlayacağıma söz veriyorum.
  • türk halkının aklında "letonya basketbol takımındaki keş .." olarak yer alacağı kesinleşmiş olan tipini siktiğim. ben böyle adam görmedim ya. boş zamanlarında tetikçilik ile geçimini sağlıyor olabilir. bir lisan konuşabildiğinden ise şüpheliyim muhtemelen beden dili ile etrafındakilerle anlaşıyordur. frankenstein'ın kodlanarak basketbol sahasına sürülmüş hali gibi adam. ersan oynuyor olsaydı belki kendisinin dilini çözebilirdi malum o da hayatına türkçe-ingilizce birleştirerek kullandığı bir nevi çataldili ile devam ediyor ..*

topu sektirmeden direk gülle gibi potaya yolladığı serbest atış ritüeli ile akıllara kazınan phsyco.

yazdık seni peiners. gün olur devran döner yolu türkiye'ye düşerse punisher olarak tarlabaşı'na salın bu adamı.
  • civan gibi delikanlıyken

oroin içerek bu hale gelmiştir.

hafiften kambur bi de sanırım, ya da ayakta duramıyor. savanovic'te de vardı böyle bi sıkıntı. letonya takımı için çok geçerli bir performans sergilemiş, serbest atış çizgisinden yolunu bulmuştur. ihsan bayülken'in de dediği gibi takımımda görmek isteyeceğim tipte değişik bir oyuncu. ihsan bayülken takımımda görmek istemeyeceğim bir koç bu arada. gelsin efes'te oynasın isterim bu abimiz.
  • bu adamı beşiktaş'a alalım lütfen. herif sakin sakin basketleri löp löp atıyor.
  • leton basketbolcu. seyretmesi son derece zevkli, gri solucan gibi kıvrım kıvrım bi herif bu. noluyo derken 10-5-2 yapar çıkar. eşşek gibi de wingspan var. keşke seyredebileceğimiz bir ligde olsa.
  • kuvvetle muhtemel 2018-19 sezonu için darüşşafaka kadrosuna katılacaktır.
  • darüşşafaka'nın beklendiği gibi kadrosuna kattığı 28'lik letonyalı kısa forvet. sözleşme 1+1 yıllık. daçka'nın bu seneki şartlarını düşündüğümüzde çok iyi bir transfer yaptıklarını söyleyebiliriz. peiners kesinlikle bu seviyede oynayabilecek biri.
  • darüşşafakayla anlaşmış müthiş topçu.
  • 2017 avrupa basketbol şampiyonası vasıtası ile tanıdığım enfes şutör. bu sene bi daçka maçına giderim sırf kendisi için.