• ferit atay ın liderliğinde yeni bir youtube kanalı oluşumu. doğru düzgün, kaliteli ve bilgili konuklarıyla gündemdeki olayları değerlendirecekler. seversiniz.

medyanın tamamen tek tarafa su taşıdığı, ölümüne şakşakçılık yapıldığı yıllarda, doğru düzgün habercilik yapan, korkmadan sorular soran, her renkten insanı konuk eden krt ekibine o yıllardan beri saygı duyarım. o ekibin liderlerinden biriferit atay dır.

kendisini krt tv den sevenler zanka tvde de seveceklerdir.
  • içinde sorguluyorum gibi kaliteli programlar olan ve yeni kurulan youtube kanalı.televizyon kanallarının yandaş ve kaypak oldugu bu günlerde böyle kanallar desteklenmeli.gelecekte kendilerini daha çok geliştirmeleri dileğiyle.
  • tamam, iyi kanal da, bu kadar alakasiz bir ismi nasil bulmuslar, "insan hayret ediyor."
  • acaip itici gelen kanal fakat yinede arada takip edıyorum.
  • isini 70lerin 80lerin trtsi ciddiligi ile yapan guzel bir kanal. basarılar diliyorum
  • (bkz: 3genonline) isimli ekonomi programının yayın yeri olan youtube kanalıdır.

hakettiği yerde olmaması bir yana muhalif olması nedeniyle gerekli destek/reklam alamamaktadır.
  • televizyon tadında, haber ve politika ağırlıklı ama değişik formatların da olduğu günden güne takipçisi fazlalaşan, iyi işler yapan youtube kanalı.
  • bir yaşına girişini bu kliple kutlamış olan yayın kuruluşu .zanka tv gibi özgür ve bağımsız kanallara destek olmamız gerekir içeriklerinin çoğu kaliteli ama yeterli ilgiyi görmüyorlar gibi.
  • ismini neden fenerbahçeli defans oyuncusundan aldığı merak edilen youtube kanalı.
  • tertemiz yayın yapan youtube kanalı. daha fazla kişiye erişebilir umarım.
hesabın var mı? giriş yap