şükela:  tümü | bugün soru sor
  • yeni bir global alışveriş sitesi. her gün belli sayıda ürünü bedava * veriyor. donanımhaber ölücüleri hemen siteye çöreklenmiş tabi.

    [http://www.zapals.com/free-gifts.html http://www.zapals.com/free-gifts.html]
  • ben bu sitenin olayını anlayamadım. bir dolar bir dolar yiyiyor olabilir mi bilemedim. bakalım önceki bedava aldıklarımız gelecek mi çok merak ediyorum.
  • ilk siparişimi geçtiğim site. ücretsiz takipli kargoyla araç kamerası aldık bakalım ne gelecek.

    edit: ürün 26 gün sonra elime ulaştı ancak bunun 10 günü türkiye operasyonlarında geçti. gümrüğe girdi çıktı ancak vergi alınmadı.
  • çok yavaş pezevenk bir site. 0.99 kampanyaları çok hoş. gerçekten gönderecekler mi bakalım. teee 1.5-2 sene önce bir şeyler almıştım gelmişti. şimdi 19 tl ye bulutut kulaklık aldım onu bekliyorum 30 gündür.
  • uzak dogu alisveris sitelerinden en boktan olanidir. hem guvenirlik hem urun portfoyu hem de support olarak tabiki de. siparis verirsiniz ama banggood veya aliexpress gibi urun eline ulasinca onay verme, veya dispute acma opsiyonu vermez size. "zapals offers" adi altinda kampanya mailleri gonderir, bir seyi begenir/ucuz bulur siparis verirsiniz bu sefer de supporttan siparisi gönderemeyecegini belirten ve o siparisi veren herkesin mailinin acik acik gorundugu toplu maille cevap gonderir aptallar. yine indirim gorur siparis verirsiniz bu sefer de siparis kafalarina göre iptal ederler ruhunuz duymaz, bekler durursunuz oyle. bilmem anlatabildim mi...