şükela:  tümü | bugün soru sor
  • normalde hamburgeri, ağır geldiği için yiyemeyen bir insana hamburger sevdirtmiştir. genellikle dışarıda yediğimde, içinde ne olursa olsun tadını alamıyo insan, bunda öyle olmadı. yanındaki soslar çok dengeleyici. bir de değişik bir tür patates sunuyorlar, yazarken bir garip oluyorum. önceki fotoğraftaki patates temsili galiba benim bahsettiğim bu. böyle elma dilim desen değil, bi değişik.

zapata'dan 2 tane var kadıköy'de. benim bahsettiğim bakery diye geçiyor. st. joseph'in paralelinde, reks'e yakın olmayan. yeyin.
  • kahvaltıya gitmek için ideal mekan. fiyatlar uygun, çeşit bol, peynirler taze, reçeller efsane, özellikle bizim aile favorimiz süt reçeli. zaten genel anlamda fiyat kalite dengesi açısından memnun kalınacak bir yer. çalışanların güleryüzlülüğü de cabası.
  • hamburgeri güzel ama çok lezzetli değildir. pancar sosu çok başarılı. servis, temizlik, davranış 10\10.
  • serpme kahvaltısını ideal ve bitirilebilir bir düzeyde bulduğum; kadıköy - moda’da bulunan şirin bir mekan.

çalışanları çok güleryüzlü ve anlayışlı. ekşi mayalı ekmekleri kendilerine ait, kahvaltınızda mutlaka tadın isterim. serpme kahvaltılarda genelde hiç dokunulmamış yiyecekler mutlaka kalır. fakat zapata serpmesinde böyle bir şey hiç olmuyor, çünkü dediğim gibi her şey gayet ideal çoğunlukta.

mutlaka gidin, hafta sonu gidecekseniz rezervasyon yapmayı ihmal etmeyin ki ayakta sıra beklemeyin.
  • omletleri ayçiçek yağına batırıp getiren, bir daha kahvaltı için gelinmemesi gereken moda’da bir mekan.