aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • bugün dedikleri saatten erken başlatmışlardı ancak o dakikada orada olmama rağmen, son anda ödeme tuşuna bastıktan sonra, sepetteki asıl alacağım şey tükendi.
    tam ödeyecekken iptal olduğu için sanki biri mağazada almak istediğim şeyi ayağıma basıp çekiştirip elimden almış gibi bir tribe girdim. almadım çıktım.
    yazıklar olsun...

edit: yahu bilmiyor musunuz bir ordu dolusu insan bunu bekliyor. üç tane beş tane stok mu koyulur? kaç senedir bu ülkedesiniz. biz ölücüyüz. fulle depoyu kardeşim.
  • nasıl olsa çok müşterim var, beğenmeyen gelmesin kafasında mağaza. fiyatlarının ürünlerin kalitesine oranla pahalı olmasını bir tarafa bırakırsak, tadilat için ekstra para istemeleri hizmet konusunda da vasatın altında olduklarını gösteriyor. adeta ürünlerini satmamaya çalışıyorlar. pantolon ya da etek alırken boyuna uygun bulman tamamen şanstır. büyük ihtimalle tadilat gerekir. çoğu mağaza sana bu hizmeti bedava verir ki almaktan cayma. ben üşenir vazgeçerim mesela. bunlar bir de üstüne para istiyorlar. ilginç geldi bana.
  • kot pantolon kaliplarini cok sevdigim firma olmakla beraber; fiyat politikasini anlamadigim marka. avuc ici kadar kazak da 250 lira; kot pantolon da; kumaş da. ne bileyim ince bi montta ayni para. mantiken penye herhangi biseyin 250 lira olmasi anlamsiz geldiginden sweat almak icin girip kot alip cikiyorum.
  • online alisverise bedava kargo icin 600 lira sarti koymuslar. eyvallah ama indirimli urunler icin her sekilde 15 lira kargo istiyorlar. ahahah saka gibi. rastgele bi tane indirimsiz gomlek ekstradan koy. kargoyu bedavaya getirip o gomlegi geri iade ettir diyorlar resmen.
  • teslimatta aliexpress kadar olamayan firma. eğer alışveriş yapıyorsanız kargoyu unutacaksınız. bir gün size ulaştığında sürpriz gibi oluyor.
  • online mağazasından alışveriş yapmayın.

geçen yıl bayıldığım mavi renkli bir kumaş pantolon aldım kendilerinden. pantolon patlamış geldi. baya biri denemiş, içine sığamamış ve dikişleri patlatmış. gelir gelmez müşteri hizmetleriyle görüştüm, iade talebi açıldı gidin teslim edin dediler. mağazaya teslim ettim ve orada ürün olmadığı için yeniden sipariş verdim. bu sefer gelen üründe de kahve lekesine benzer bir leke vardı. mağazaya götürdüğümde görevli ama bunu giymişsiniz dedi, 24 saat içinde giyecek fırsatımın olmadığını zorla kanıtlayarak iadeye ikna ettim.

akıllandım mı? asla.

bu eylülde mağazada bir trenchcoat beğendim. istediğim beden stantta olmayınca da görevliye sordum, kız da mağazadaki son ürünün de defolu olduğunu ama istersek merkez depodan getittireceğini söyledi. gerek yok online'dan alırım dedim ama kız çok daha hızlı gelir hemen kayıt oluşturalım vs diyip ikna edince verdim siparişi. 2 haftada mağazaya teslim edildi ürün. 2 hafta. eve söylesem kaç defa gelirdi. mağazadan teslim aldığım ürüne evde bakmak gibi bir gaflete düştüm çünkü kumaşın iki yerinde delik vardı. iadeye götürdüm, yenisini alırken mağazada her yerine detaylıca baktım, evde annem bakarken kemer altında delik farketti. lanet olsun artık diyip bıraktım öyle.

ayrıca jeanlerinin kalıpları dengesizdir. bir kalıpta 34 bol gelirken diğerinde 36'ya anca sığarsınız. denemeden alma ve memnun kalma ihtimaliniz çok düşük. ama bence f/p oranı olarak fena değil. levi's, ck, diesel seviyesinde değil ama kötü de değil.
  • tüm çalışanlarına bin bir çeşit ürün içeren yılbaşı sepetleri hediye eden mağazalar zinciri.
hesabın var mı? giriş yap