aynı isimdeki diğer başlıklar:
şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
1121 entry daha
  • bu zamana kadar müşteri memnuniyetinin diğer markalara kıyasla açık ara önde olduğunu düşünüyordum. ancak bu düşüncem 3 gün önce tamamiyle tersine döndü.

1 ocak'ta sipariş ettiğim ürün 2 ocak'ta kargoya verildi. ancak bugüne kadar ne gelen var ne giden. 3 gün önce kargo firması ile konuştum, kargo kaybolmuş. benim muhattabım zara olduğu için direkt zara'yı aradım elbette. kargo firması genel merkezi ile görüşüp, en geç 1 (bir) iş günü içerisinde dönüş yapacaklarını söylediler. dönüş yapan olmadı. bugün tekrar aradım. "yapabileceğimi bir şey yok. bekleyeceksiniz." vb. anlamlara gelen yanıtlar aldım.
    ben de hızlı bir çözüm olarak kendilerini şunu önerdim;
    " bu ürün izmir hilltown mağazanızda stoklarda var. arayın mağazanızı, gidip oradan ürünümü teslim alayım. kargo firması ile aranızda dilediğiniz gibi bu sorunu çözersiniz."

gelen yanıt : "kartınızda limit varsa satın alabilirsiniz tabii ki" :)

özetle;

1- 15 gün önce satın aldığım ürün teslim edilmedi.
    2- kargo firması ürünü kaybetti.
    3- 349tl fiyatı ile satın aldığım ürünü 399tl zamlanmış fiyatıyla yeniden satın almam önerildi.
    4- 349 tl'nin ne zaman iade edileceğini söyleyemiyorlar.
    5- sonsuza kadar devam edecek olan "kargo firmasından dönüş bekliyoruz" durumu söz konusu.
    6- siz aramadıkça kesinlikle dönüş yapmıyorlar. sorunlara çözüm bulmaya çalışmıyorlar. kesinlikle çözüm odaklı değiller.

bir daha zara'dan alışveriş yapmam, yapmayı düşünene de elimden geldiğince engel olmaya çalışırım.

tanım: müşteri memnuniyeti 0'dan hallice olan marka.
10 entry daha