aynı isimdeki diğer başlıklar:
  • gay tasarımcılar tarafından domine edilmiş, berbat tasarımları olan, kalitesiz kumaşlardan üretim yapan feminenlik düşmanı bir mağaza.

zara’nın internet sayfasına girin, seçtikleri kadınlıkla hiç alakası olmayan erkek tipli muhtemelen lezbiyen yada transeksüel modelleri, modellerin üzerine geçirilmiş meczup tipli yine erkek pantolonlarını ve kazaklarını inceleyin.

birisi şunlara kadın ve feminenlik kelimesinin anlamını anlatsın, şu bol kesim rüküşlük geleneğini bi bitirsin artık allah aşkına

kadın dediğin canlının memesi, poposu, bel kıvrımı kum saati gibi olur, hava sıcaksa dar yırtmaçlı ve seksi giyinir, böyle çuval gibi kıyafetler de neymiş arkadaş ya. diktikleri kıyafetler o kadar bol ki ne kalça belli ne göğüs...

1960’ların modası bile şu zamandan daha güzel daha estetik daha elitti. bıktım bıktım alacak kıyafet yok gez gez vakit de yok bunca dolaşmaya
  • adam "markanın sahipleri umarım burayı okuyordur" yazmış. he kardeş amancio ortega her gün 10 posta ekşi sözlük okuyor. premium hizmet falan vermezler. çoğu kez "siyah pantolon arıyorum" dersiniz onlar da size cevaben "referans kodu varsa yardımcı olalım" derler. referans koduyla da ürün stokta varsa bulup getiriversinler zaten.
  • cevahir avm'deki mağazası şimdiye kadar gördüğüm en iyi dizayna sahip giyim mağazası.
  • türkiye’ye özel bir durum mu bilmiyorum ama ,uygulamasında reklamını yaptığı ürün aylarca stokta gözükmüyor. geldiği an stok yok oluyor. manasız.
  • kargolamasıyla, iade kolaylığıyla internet ticaretine hayran olduğum firma.
  • zamanla hem kıyafet modelleri, hem de kıyafetleri taşıyan modelleri ile iyice freak show‘a dönmüş marka.
    kıyafetler o kadar abuklaştı ki, aradan belki güzel bir şey çıkar umuduyla app’ine göz gezdiriyorum arada. ama bu sefer de kullandıkları modeller yüzünden kıyafet güzel mi değil mi anlayamıyorum. 180 boylarında, 40 kilo falan modellerdeki kıyafetleri görüp, bu bende nasıl durur diyemiyorum bile. o kadar fikirsiz bırakıyor insanları.
    ayrıca kıyafet ayrıntısı göstermesi gereken fotolarda modelin yüz fotoğrafları falan oluyor. baya dümdüz kızın yüzü var.
    örnek
  • edt ve edp kokularini ayri ayri degerlendirmek lazim:

- edt olanlar kolonya gibi. 1 saatte ucuyor

- edp olanlar diger markalarin edp'lerine gore daha ucucu ama oldukca ucuz
  • jo malone 8 adet kadın parfümü falan değil, 8 adet uniseks parfüm tasarlamıştır. hoş ne kadar tasarlandığı da ayrı bi tartışma konusu. örneğin ilk zamanları “vibrant leather” için unique vurgusu falan yapılmıştı. vibrant leather dediğin parfüm zaten creed aventus dupe’ü. jo malone’un yaptığı işe gelince 160 liralık parfüm için uzun uzun destan yazmaya gerek yok. parfümün teni sevmesi önemli. tenin belli başlı özellikleri de oldukça belirleyici. 160 liraya aldığınız parfüm teninizi severse ne ala. oturupta jo malone hesabı yapmaya gerek yok. sauvage dupe’ü de var. aventus dupe’ü de var. prada candy dupe’ü de var. çok tatava yapmamak lazım o yüzden.

aşağıya uniseks olduğuna dair kaynağı da bırakayım ne olur ne olmaz:

https://metro.co.uk/…laboration-with-zara-11162783/
  • bi kaç yıl öncesine kadar çok daha kaliteli kumaşları ce dikimleri vardı. tarzları kesimleri yine güzel ama eski kaliteleri pek yok. son aldığım iki etekte fos çıktı.
  • erkek bölümü envanterine bakmaktan aciz insanları da görmemizi sağlayan markadır. ekran görüntüsü almakla uğraşamadım fakat erkek kısmına girilirse bahse konu parfümler görülebilinir. bi de tutmuş floral kokular hakkında saçmalamış. etro’dan tutun da byredoya kadar gövdesi floral erkek parfümleri var. he kardeş aynen odunsu ve baharatlı.

edit: https://m.zara.com/…46#offset=90&productid=34233982

linke tıklayınca jo malone serisi de gözüküyor. oldu mu envanter kardeş ? cümleten hayırlı forumlar.
hesabın var mı? giriş yap