şükela:  tümü | bugün
 • sonunda oldu, bu da oldu. zara.com.tr açıldı, bugün ofislerde bayanlar gün boyu sitede olacaktır, bizim ofis başladı bile.
 • yıllardır hayalini kurardım bugün gerçek oldu. mağazaya girip bedenim neyse alıp ödemeyi yapıp çıkardım. bir kez olsun soyunma kabininde deneme yapmadım. bazı markalarla uyumlu insan bedenleri var bende o şanslı kesimdenim, sonunda mağazaya gitme problemi çözüldü.
 • çok geç kalmış bir uygulama. mango'nun internet sitesinden alışveriş yapıyorum hep, zara da açıldıysa ne mutlu biz kızlara.
 • ilk olarak belirtelim ki, kendisine oldukça anlamsız bir lansman yapılan site. onlarca bilgisayarın bulunduğu bir odaya, insanlar sadece "sepete ekle" seçeneğinin kondurulduğu bir siteyi incelemek üzere sokuldu. bu mudur yani?

  ama neyse, lansmanında değiliz tabii. ben uzun süredir şu pembe bluzu istiyordum. site açılır açılmaz kendisine atladım tabii. zara'nın huyudur, sitedeki çoğu şeyi mağazada genelde bulamazsınız. ama bu online alışveriş hedesi bu sorunu çözdü.

  fiyatlara bakıldığında "denemeden almam" titizliğindeki bireyleri çok da kendisine çekmiyor olabilir ancak ben kalıp konusunda bir sorun yaşamadım.

  şu meşhur indirimlerinin siteye yansıyıp yansımayacağını da merak ediyorum açıkçası. ama yine de gelmeden önce yarattığı gürültü; açıldıktan sonra devam etmedi sanki. site; insanı pek de alışverişe yönlendirmiyor.
 • efsane güzellikte bot ve ayakkabılar satan site. bu sene o botları kim tasarladıysa müthiş bir iş çıkarmış yok böyle birşey. ben ki önü arkası farklı çizgilerde ayakkabı-bot sevmem hep klasik takılırım ama bunlar siyah tonları çizgilerde öyle bir buluşturmuşlar ki hasta oldum o tasarıma. olurda firmanın global yetkilileri buraları okuyorlarsa benden söylemesi ayakkabı tasarımcınızı asla kaybetmeyin, değiştirmeyin. firma olarak en büyük hatayı yaparsınız.