*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • en sonunda kadinlardaki butun ozelliklerin degistirilebilecegi bir yasam formu gelistirildi. buna gore sozlukte "kadinlarda"* diye aratilarak bulunan butun ozellikler bir dip switch grubu ile set edilebilecek. haberin detaylari icin;

http://www.hurriyet.com.tr/…asam/4303349.asp?gid=69

bi de (ara: kadinlarda)
  • başlığını okur okumaz hajime sorayama'nın sexy robots serisini hatırlamamı sağlamış pigme robot prototipi.
  • turk versiyonu devamli ariza cikarir.

- c3po dogruyu soyle kilo aldim di mi?
    - ne alakasi var hayatim? hem sen ft modelsin, siz bi kere zarif vucutlu uretildiniz.
    - bana hepiniz aynisiniz diyosun yane, yigrancsin c3po yigranc
    - ulan, 400 galaksiden 13 000 dili anlayabiliyorum bi seninkini anlamiyorum, kuruttun beni ft5 kuruttun
  • björk'un all is full of love adlı parçasının klibinde görülen androidimsi nesne.
  • (bkz: cylon)

tas gibi hatunlar valla
  • filmi vardı bunun. gerçi pek zarif vücutlu sayılmaz. fatma girik ile kemal sunal oynuyordu..
  • (bkz: xj9)
  • http://www.sentojack.com/…ew_vlive/img/ft_promo.wmv

adresindeki videosundan görülebileceği üzere catwalk yapan, poz veren; bunlar dışında da pek bir şey yapmayan kanımca pek gereksiz robot. ayrıca şu an için olayın fantezi boyutuna girmemek lazım. zira sadece 800 gram ağırlığında ve 35cm boyundaymış. ama tabii ki bu bile yurdum insanını ne kadar durdurur orası meçhul. söylenene göre güç kaynağı olarak lithium polymer pil ya da bir kavanoz nutella kullanabiliyormuş.
  • realdoll tarzı bir beklentiyle videosuna yumulan beyleri hayal kırıklığına uğratabilecek, insana "cyborg olayının geldiği son nokta buysa istemiyorum ben bu teknolojiyi" dedirtebilecek fakat yine de şirinlik konusunda eline su dökülemeyecek teknoloji hedesi.."insanlık için büyük, erkeklik için gereksiz bir buluş".
  • yıllardır gerek japon mangalarında olsun, gerek oyunlardan olsun görüp hayran kaldığımız teknolojik, mükemmel ölçülere sahip, laf dinleyen, hayatı kolaylaştıran, bol kromajlı bayan robotları daha bir 50 yıl daha bekleyeceğimizin habercisi olan hayal kırıklığı teknoloji..nerde o cobra' nın bayan robotu, nerde bu? bu mudur yani milyon tane nanoteknoloji, insansı robot ve bunun gibi daha nice milyar dolarlık araştırma projesi sayesinde geldiğimiz nokta..bu kadar yıl sonra benim önüme "aha zarif vücutlu kiz robot!" diye bunu getiriyorsan araştırma kardeşim daha fazla..belli varamıyoruz biryere..uzaya da gitme..kal burda..dedim ben #9554764