şükela:  tümü | bugün
 • çıkıp kürsüde şov yapan rezil başkanlarının rezil yardımcısı çok geçmeden " ya öyle belge salladığımıza bakmayın, biz bu suçtur demedik" açıklamasıyla önce meşhur dansöz asenaya taş çıkardı.

  https://mobile.twitter.com/…880011994812416/video/1

  sonra çok sevdikleri fidel kısaca chp bu işi sıçıp batırdı minvalinde twit attı.

  https://mobile.twitter.com/…atus/936662477965848576

  en son darbeyi yılların muhalif gazetecisi solcuların bir numarası cüneyt özdemir "bu davada bi nunara var" diyerek muhaliflerin adeta fişini çekti.

  biz bu davadan ne öğrendik ?

  chp bu milletin düşmanıdır ve ebediyen muhalefette kalacaktır.bu zaten bildiğimiz birşeydi sadece tazeledik.

  peki bu rezil muhalefet yandaşları bu olaydan ne ders çıkarmalı.

  bir atasözüyle açıkayalım ama bizim atalarımızın sözüyle sizin atalırınız değil.

  "el s.kyle gerdeğe girilmez."

  haydi defolun gidin şimdi.2019 da görüşmek üzere.
 • çomarım çomarım cici çomarım,
  hadi gel sana ben kemik vereyim..
 • tipik akpli beyanı. olayın hemen başında fos çıktı, elinde patladı falan yazarlar, manşet atarlar. reza olayı daha reza tutuklandığında patlamıştı, reza serbest kalacaktı.
 • kaç yıldır siyaseti takip ederim. açık ve net olarak akpartinin bu kadar aciz duruma düştüğü hiçbir dönem olmadı. ellerine yüzlerine bulaştırdılar resmen. trollerin çığlığı bunun için.

  zarrab gitti, arap sermayesi gitti, yatırımcı kaçtı, tl değer üstüne değer kaybetti... üzülerek söylüyorum ki büyük bir kriz bizi bekliyor.
 • bir troll ağlıyor, gözleri yaşlı.
 • hatırlatırım o paralar sizin cebinize girmedi hatta cebinizden çıkmış bile olabilir. bu kadar mı şuursuzsunuz?
 • her siyasi partiye eşit uzaklıkta olsam dahi bende muhalif sayılırım. ama elimde patlayan ne anlamadım.

  reza zarrab denilen adama plaket verip, uğruna methiyeler dizenler ve bugün malına mülküne çökenler gelmiş dava elinizde patladı diyor.

  reza nın önüne yatan bakanları yargılatmayanlar bugün aman bunlarda gider konuşur diye yurtdışı çıkış yasağı koyarken, hamili kart sahibi kontejanından iş bulmuş lavuk gelmiş dava muhaliflerin elinde patladı diyor.

  notradamus değilim ama, eninde sonunda sikileceğinizi görmek için müneccim olmaya gerek yok. az kaldı. tek sorun : sadece siz mi? yoksa hep beraber mi sikilecez. hep beraber sikilmemiz için aynı gemideyiz memideyiz diyorsunuz. sonra gelip bir araba hakaret ediyorsunuz.
 • zarrab'ın resmen tanık koruma programına alınması düşünülüyor. demek ki artık daha neler anlatacaksa savcılar koruyalım diyorlar.

  https://mobile.twitter.com/…atus/937002516302237696
 • "yılların muhalif gazetecisi solcuların bir numaralısı cüneyt özdemir" de koptum. yahu adam bildiğin yetmez ama evetçi liboş. sizin kankiniz. bir ara rüzgar sert esti. aranız bozulur gibi oldu. korktu londra'ya gitti. şimdi yine yağlıyor sizi. solcu ne yapsın cüneyt'i?

  elinde tesbihi, yüzünde bıyığı sakalı, başında takkesi veya türbanı olmayan herkesi akp düşmanı sanmayın cahil troller. medyanın %99.99'u sözünüzden çıkamaz, hoşunuza gitmeyecek bir kelime edemez. iş dünyası da öyle. hatta reza'nız da hala sizin reza'nız.

  chp'nin sonsuza kadar muhalefette kalıp kalmayacağına gelince, siz sonsuza kadar seçimlerde hile yapacaksınız. o belli. onu diyorsunuz hep övünerek. anladık. fakat herşey biter be gülüm. sizin iktidar da sonsuza dek sürmeyecek. dibini göreceksiniz, emin ol.