şükela:  tümü | bugün
  • arkadaş ne zarrabmış. bir tane adamın memlekete yaptıklarına bakar mısınız? gerçi bunun gibi ne adamlar var memleketin ocağına incir ağacı diken. bakalım mezarlarında rahat uyuyabilecekler mi? kimse bu dünyada yaptıklarının ya da yapılanların burada kalacağını zannetmesin.
  • ben ne utanacağım lan, anca münasip bir tarafımla gülüyorum. ben alnımın teriyle çalışıp kazanan, kazanmadığı 1 tl’ye bile tamah etmeyen, çocuğunun kursağına haram sokmayan bir insanım, ben ne utanacağım?
  • maalesef kimsenin utandığı yok.
    (bkz: abd mahkeme tiyatrosu) ülkenin yarısı böyle düşünüyor ne utanması. keşke azcık utanabilsek.
  • afedersin de sevmediğim gruplar kendileri arasında çatışıp, birbirlerinin kirli çamaşırlarını döküyorlar. türkiye neden utansın? ben neden utanayım?

hümüket, devlet, halk, millet gibi kavramların iyi çalışılması gerekli. son dönemlerde insanların yaptığı ve yol arkadaşlarını sata sata birbirlerini yediği bir ortamda ben popcorn aldım uzaktan gelişmeleri izliyorum. bana ne?
  • yaptıkları bir bir gün yüzüne çıkacaksa hiçte utanmıyorum.
    iyi de oluyor, ben müslümanım ben haram yemem diyenlerin gerçek yüzlerini görüyoruz.
    bu adamı siz başa çıkardınız hep beraber domino taşı misali döküleceksiniz bir bir..
  • gözgöre göre rüşvet almış adamların tapeleri ortalıklarda olmasına rağmen bu adamların yüce divanda yargılanmasını engelleyen bir partiye oy verenlerle aynı ülkede yaşamaktan utanmadır o....
  • ne zerrab-ı tanırım nede akp'yi severim diyen aktroll beyanı.