şükela:  tümü | bugün
  • ulan ne istiyorsunuz o domuzdan. bırakın gitsin ya. derdiniz ne sizin? neresi orası kardeşim? hangi vahşi bölge ora?

https://youtu.be/e3za6gzbpcw
  • acaba domuz domuz olarak yaratılmayı ister miydi de bu müslümanlar domuza işkence etmekten keyif alıyorlar? domuzu yaratan allah değil mi? varsa bir derdiniz onunla çözmeniz gerekmez mi? gücünüz domuza mı yetiyor, sıkıysa allaha posta koysanıza.
  • (bkz: orospu cocugu)
  • allah domuz eti yemeyin buyuruyor.
    domuza işkence edin ya da gördüğünüz yerde öldürün demiyor. sırf bu tip insan görünümlü yaratıklar yüzünden insan olarak dünyaya geldiğim için utanıyorum.
  • sonlara doğru domuzun peş edişi ve kabullenişi doğrultusunda olduğu yere çökmesi ve köpeğin canlı canlı parçalara ayırmasını üzüntüyle izledim. hassas olanlar bakmasın lütfen domuzun acı çığlığı çok korkunç. böylesine etkileneceğimi tahmin etmiyordum.

insanlar en vahşi hayvandan daha zalim.

edit: anlatım bozukluğu.
  • yaratılanların en vahşisinin insan olduğunu bir kez daha göstermiştir.

ulan tüfekli şerefsiz: belki sen yaraladın hayvanı ve köpeklerin yakaladı ya da köpekler yakalayıp, yaraladı. bir canlıya, yaralıya, düşmüşe bu kadar eziyet etmek hangi vicdanın ürünü?

madem öldüreceksin bu işkence niye? sık, öldür. hala köpeklerini gazlayıp, vahşice olsun istiyorsun.

mazlum canların canını yakanların canı yansın.
  • bu gerizekalı köpekleri buna alıştırmış. yarın sokakta insanları ısırınca köpeksiz sokaklar istiyoruz dersiniz. alın işte size hayvan bakmaması gereken bir mal. bir canı severek bakan bir insan başka bir cana nasıl böyle zarar verebilir aklım almıyor. içim parçalandı domuzun haline.

benim kedim yarasa yakalıyor balkonda ağzından zorla alıyorum o öldü diye bile üzülüyorum. kuşları yakalayacak kediler diye balkona yuva yapmaya gelen kuşları kaçırıyorum yine üzülüyorum. bunlara müsade edebilenler nasıl insan?
  • uzucu.

eger ahiretimsi bir sey olacaksa kesin olan tek bir sey var. bu domuz irki dincilerin ebesini sikicek
  • atın sahibine göre kişnediğini göstermiş videodur.
    köpek de psikopat, arka ayaklardan başlamış, domuzun boğazına dalıp birden öldürmüyor süründürüyor.
  • domuz eti yemek haram diye domuza işkence eden, kafa yapısını çözemediğim müslümanlar var cidden; ama bu videoda neyin işkencesi var onu çözemedim. ceylanı öldüren aslanı görünce de ceylana aslanla işkence edilmesi falan mı diyorsunuz? köpeğin koruma amaçlı ya da avlanma amaçlı saldırması vs. normal şeyler işkencelik bir durum göremedim ben burada. hayvanlar alemine duygusal gözle bakarsanız çoğu şey işkence olarak görünür size büyük ihtimalle.