şükela:  tümü | bugün
  • uşak'ta yolda görüp inip sevmememe rağmen kurufasulye yemekten kendimi zor aldığım lokanta.
  • bir kuru fasulyeciye konabilecek en akıllıca ve naif isim. gerçi söz konusu kuru fasulye güveçte ve sucukla yapılıyorsa gram acıma duygusu uyandırmaz bende.
  • oldukça lezzetli yemekleri olan şık ve kaliteli bir restoran. çalışanları kibar ve hızlı. müşteri henüz kapıdan içeriye adımını atmadan mutfağa "servis açın" komutu gidiyor. ayrıca ismi gerçekten çok iyi düşünülmüş.
  • adı gibi fasulyeleri de zavallı. tirt fasulye + tirt pilav + çok fırt salata + bi o kadar cacık eşittir 20 tl mideme oturdu bu gaz nasıl çıkacak bilmiyorum. artık ben bir zavalliyim..... :((
  • "bu yoldan geçen nasılsa çok, günde 20 kişiyi siksem köşe olurum" felsefesiyle kurulmuş bir mekan. bir tabak vasat altı fasulyeye 25 tl aldılar. haklarını yemeyin ben söylemeden 1 kaşık leş gibi margarin kokan pilav getirmişler o da fiyata dahil.
  • mekan ismi için inanılmaz kötü bi seçim.
    aç olmama rağmen olur da içerde mekan sahibini müşkül durumda görürsem üzüntüden üç gün uyuyamam diye durmadım, pas geçtim.