şükela:  tümü | bugün
 • tek avantajı spor yapmadan adonis kasının görülebilmesi olan erkek. başka da bir nanesi yok efendim. sağda solda göbekli, yağlı bıdı bıdı yapan kuzucukların da "biraz kilo alsan süper olucaak" diye zırvalamaları da cabası. lan kilo alınca da göbeğimize laf ediyorsunuz. ne emmeye ne gömmeye yani. napim lan? kilo almamı isteyen kuzucukları mutfağa beklerim. al diyerekten alınmıyor bu meret.
  (bkz: feed me)
  edit: entry zamanından beri az değil toplam 9 kilo alıp normal insan kıvamına çıktım şimdi. hatta spora başladım biraz toparlamak için. mutluyum. mesudum.

  edit 2: şu an entrynin ilk halindeki durumumudan 8 kilo fazla olup 72 kiloyum lakin bu arada kas/yağ oranımı hayvan gibi yükselttim. eskiden cücük gibi olan omuzlarım enlemesine genleşti. jan clod van dam gibi memklerimi sıkarak oynatabiliyorum. demem o ki uzun da sürse spor yapınız. adonis isteyip 30 kilo baasene sahip olan kızların hiç bir söylemini ciddiye almayınız. böyle iyi.
 • en az şişman erkek kadar sağlıksız erkektir. kilo almak için beslenme alışkanlığını topyekün değiştirip acilen spor yapması gerekmektedir.
 • karakter açısından olmadığı müddetçe bir sorun teşkil etmez.
 • genel olarak kadınlar pek beğenmiyo böyle adamları.
 • erkek dediğin de kadın gibi biraz ele gelmeli, kemiği batan erkeği napalım. tabii her şeyin normali güzel, ele gelsin diye abartmamakta da fayda var. ama zayıflık da erkekleri itici yapan detaylara girer bence.
 • çok itici... al anatomi atlası niyetine çalış. bir de dokununca batar o kemikler..iyk..içim bir tuhaf oldu.
 • bir kere genel bir dışlanmışlıkları var bunların. her yerde kilo vermek için türlü türlü yöntemler anlatılırken kilo almak için sadece yi koçum yi yönteminden haberdar bir toplumda barınmak zorundadır. yaşlı teyzeler de acıyarak bakar bu delikanlılara, yavrum hiç ekmek yedirmiyorlar mı sana gibisinden iç yakıcı cümleler sarfederler.

  kadınlar da pek sevmez evet bu tip erkekleri. götü göbeği çıkmış hatun, bu dal gibi yavrucağın yanında soyunmaya utandığından kelli sevişecek hatun bulması da bir o kadar zordur. dal gibi hatun da adeleleriyle göz kamaştıran erkeklere yöneleceğinden burdan da ekmek çıkmaz. bu yüzden zekasıyla ve romantizmle ön plana çıkıp turnayı gözünden vurmak zorundadır. önemli olan iç güzelliği mottosuyla podyumlarda boy gösteren geçiş dönemindeki bayanlar da hedef kitleye dahil edilebilirler.

  basit bir tanım yapıp uzaklaşacağım bu yazıyı, zayıf erkekler için sevişme teknikleri tadında bir yazıya dönüştürdüğüm için de yanaklarım al al oldu. her şey sevişmek değildir gençler, bu dünyada daha önemli şeyler de var. neyse yiyin biraz bu ne böyle? bak biraz yahniden de al, doldur doldur tabağını ya, az bir şey almışsın. iştahlı ye biraz, o ne öyle kaşığın ucuyla alıyorsun?
 • bunun güzel tarafları da vardır. misal o kadar zayıfsınızdır ki hiç bi berber size değdiremez. (bkz: berber dayaması)
  ancak yazılanları okuyunca diyebileceğim tek bi şey var; sıçtık.
 • çözümü yemek yemekte değil sporla kasları geliştirmektedir, tabii yanında et filan da yiyecek. sırf yemeğe vurursa göbek çıkar filan iyice acayip bir hal alır vücudu. aynı zayıflamaya çalışanların aç kalmak yerine, spor yapıp düzenli beslenmesi gerektiği gibi. ne varsa sporda var.
 • 60ın üstündeyse zayıf sayılmaz rahat bırakın lan

  edit: biz 70 üzeriyiz bize bile zayıf diyorlar. üzgünüm 60 üstü :/