• erkek dediğin biraz göbekli olacak canım eki eki:)) kızlarıdır bunlar. erkeklerin göbekli şişman olanlarından hoşlanmasının sebebi ise çok açık bir şekilde kendi kilosunun daha da göze batmamasını istemesindendir. yani erkeği falan düşündükleri yoktur. oyuna gelmeyin erkekler body building'e, %10 yağ oranını korumaya devam.
  • erkeğin yumuşak göbeğine başını yaslamak isteyen kız olabilir.
  • başkası onun bir fiziksel özelliğine göre yargılayınca "çok ayıp" diyen kızdır. şahsen bir zayıf erkek olarak zayıf kızlardan hoşlanıyorum ben de, pek anlaşamayacağımız kesin kendisiyle.
    tipim yüzümden yalnızım sanıyordum demekki biraz kilo alsam bütün kızlar kapımda sıra olacak. teşekkürler ekşi sözlük.
  • eninde sonunda gidip zayıf bir erkeğe aşık olacak kızdır.
  • zayıftan kasıt çelimsiz tüy siklet bir tipse hoşlanmamakta çok haklıdır. o ne öyle allah aşkına incecik kollar, çırpı bacaklar, vitaminsiz. hiç seksi değil bi kere. kaslı olması lazım başta. salona gidin vücut çalışın eğer bu şekilde zayıfsanız.
  • bu kız benim ve evet ben de şişkoyum. ama kendi kilom göze batmasın diye değil bu, ne saçma şey ya? öyle bi dünya yok bikere asdfgfdfs

zayıf erkeklere randımanlı sarılınmadığı kanaatindeyim. omzu geniş olabilirse zayıf olmasında sorun yok gerçi. ama olsun, erkek dediğin kucak doldursun, kucağa gelsin. masaj yaparken eline et gelsin. sarılmayı sevsin. öpmeyi de sevsin. güzel olur.

gerçi zayıf da olsa farketmez. içli köfte yapmayı öğrendim. şişmanlatırım ben asdfghds olmadı mont giydirir yine sarılırım. maksat sevmek sevilmek. kalanı önemli diil.
  • christian bale abinin geldiği durumu görünce haklılığı anlaşılan kızdır.

http://bostanciogludevran.wordpress.com/…tian-bale/
  • "şişmanın memesine zayıfın adonisine kanma" lafından haberdardır.
  • tipe bakıp karar veren kızlardan nefret ettiğimin somut kanıtıdır.
    tamamen seksiliğe önem verir bu insancıklar
hesabın var mı? giriş yap