şükela:  tümü | bugün
  • dün akşam ufak tefek cinayetler izlerken, bade işçil ve gökçe bahadır tarafından bir kez daha gözüme gözüme vurulan gerçek. kazulet gibi boylar, uzun boyunlar, sivri sivri suratlar, sert ifadeler, kuru bir vücut... allah aşkına bu tipi çekici bulan var mı? samimi olarak çok inanmıyorum. hani meşhur deyişlerimiz olan bodur tavuk her dem piliç ya da kadın dediğin ele gelmelide bahsedildiği üzere kadın biraz kısa-orta boylu ve etine hafif dolgun olsa daha iyi değil mi? yuvarlak hat dediğimiz güzelliği nasıl görmezden gelebiliriz? hani bu mecralarda türk kızları yerden yere vuruluyor ya, kezbanlıkları bir yana ama fiziksel olarak bence dünyada iyi bir konumda çoğu. sadece biraz daha iyi giyinmeyi bilmeleri gerekiyor.
  • böyle bir gerçek var fakat kabul etmesi dışlanılmaya sebep olacagi icin herkes tektip olup sırıtmamanın derdinde. içgudusel olarak da erkegin, kadında dogurganlik ve anaç yapıyı dikkate aldıgını okumustum bir yerde. acikcasi dogaya da baskaldirmis oluyoruz bu sekilde. lütfen ekstra zayiflamak için caba gostermeyin hanımlar. kemikleriniz sayılmasın. biraz da uzun boylu olursanız sevinirim.
  • var olan iticiliktir.

iş kemiklerin sayılması boyutunda kara kuru olmaya kadar varmışsa büyük sıkıntı. yüzdeki kemiklerin, omurganın vb. belli olması görsel olarak hoş gelmiyor.

(bkz: safinaz)
  • zayıf kadınlara o konuda ben de çok kırgınım :)

bunca yıllık zayıfım itici olduğumu yeni öğreniyorum. allah başka dert vermesin bana, amin :)
  • (bkz: andja lorein) iticiliği!