şükela:  tümü | bugün
  • tam olarak zayıflama çayı denilemez ama yeşil çay ve zayıflamaya ilişkin hikayem şöyle.
    işe başladığımın ilk günleriydi. iyi, hoş. gidip geliyorum. derken günlerden birgün ne zaman-acaba ne zaman- konusu açılacak dediğim konu konuşulmaya başlandı. geç bile kalınmıştı. zayıflama, kalça, göt, göbek mevzusu. mesai arkadaşım durumdan hayli muzdaripti. pantalonlar olmuyor, sevgili yapamıyordu. normalde tatlı seven bi insan değilimdir. işe başladığımdan beri baktım bunlar kurabiye, ekler, kekler götürüyorlar.
    dedim' olmaz arkadaşım yeşil elma yiyin, yeşil çay için' o an farklı bir aydınlık belirdi. aranan kan bulunmuştu. tepelerin ardından yansıyan ilahi ışık bendim. hatun kişisi artık sadece sıvıyla besleniyor, günde iki-üç bardak yeşil çay içiyordu. öğünleri meyveyle geçiştiriyordu. lakin o şen şakrak, sevimli, tombul hatun gitmiş yerine asabi, depresif biri gelmişti. mesai arkadaşımı, kendi ellerimle sarah goldfarb'a çevirmiştim. elinde sunta benzeri form'la, suratı asık. iş yeri huzurunu sağlamak, mesai saatlerini keyifli hale getirmek adına yaptığım naneyi temizlemem gerekiyordu. acilen çözüm üretmeliydim. çözüm çokta uzak sayılmazdı aslında. karaköy güllüoğlu 7 dk. mesafedeydi. kendi kendime 'aklımı seveyim aklımı' diyerek kendime olan hayranlığım artmış vaziyette tutttum güllüoğlu'nun yolunu. kadayıf, şöbiyet yardırdım. odadaki herkes keyifle yerken bir yerden 'balık etli kadının makbul olduğundan, osmanlı da sultanların tombul oluşundan, kadın dediğinin etli butlu olacağından'falan konuşuldu. ellerimi yıkamak için lavaboya gittiğimde aynadaki aksimle gözgöze gelip fısıltıyla 'aklımı seveyim aklımı'diyordum .
  • tuvalete plazma müzik sistemi efendime söyleyeyim oyun konsolu bağlatan.kişiyi adeta bir bok makinasına çeviren bitki çaylarıdır.
  • http://www.hurriyet.com.tr/gundem/29348771.asp

herkesin kulağına küpe ola.
  • teff ile ilgili bilgi ararken karşıma çıkan bir tanesi. anladığım kadariyla şu sıralar seda akgün, ıvana sert, nez demir, emre ubeyli, sevda demirel gibi bir çok ünlünün kullandığı ve tavsiye ettiği ürün teff life slim yani teff tohumlu çay.

dediğine göre teff life slim amerika'da çok popülermiş ve ülkemizde de bir çok ünlünün tükettiği teff tohumunu içeriğinde bulunduruyormuş. teff ile birlikte bir çok bitki özünün birleştiği %100 bitkisel bir zayıflama çayı olduğunu ve etkisini ilk gün tüketildiği andan itibaren göstermekte ve 1 ay düzenli kullanım sonucunda kiloların gitmesinde gözle görülür bir etki sağlamakta olduğunu belirtmişler.

gerisi kendilerinden tefflife.com.tr den copypaste.

teff life slim nasıl kullanılır?

teff life slim yani teff tohumlu çay her gün sabahları kalktığımızda kahvaltıya başlamadan 20 dakika önce bir bardak yada bir fincan sıcak suya 1 kullanımlık teff life çayı dökülür. karıştırılır ve demlenmesi için 5-6 dakika beklenir. daha sonra tekrar karıştırılıp dibinde kalan tortu ile birlikte içilir.

teff life slim zararlı mı?

içeriği tamamen bitki özlerinden olup %100 bitkisel bir zayıflama çayıdır. hiç bir zararı bulunmamakla beraber seçkin eczanelerde ve aktarlarda bulunur. bunun dışında aşağıdaki linklerden teff life slim hakkında bilgi alabilir ve sipariş verebilirsiniz.
  • ödemeyi madeni parayla yaparsanız fark edilir düzeyde ağırlık kaybı gözlemlendiği klinik olarak kanıtlanmıştır.
  • insanların zayıflamak için neden böyle sikimsonik şeyleri denediğini anlayamıyorum.git yürü boş ver zayıflama şeylerini.
  • zayıflama çayı yoktur, zayıflamaya yardımcı çay vardır.

örneğin yağ yakıcı özelliği bulunan hede bitkisini çayı senin yağ yakmana yardımcı olur.

elbette çay vücuda girer girmez senin yağlarını tespit edip onlara virüs gibi yapışmıyor. bu tarz çaylar senin yağ yakma mekanizmanın çalışmasını kolaylaştırıyor. yani, sen bu çayı içtikten sonra yağ yakma mekanizmanı çalıştırmak durumundasın. çayın faydası ise bu mekanizmanın eskisine oranla daha az eforla çalışması.
  • ben içeriğini onaylarını falan araştırarak "brown tea" aldım. 2 aydır bu çayı kullanmaktayım ve gayet memnunum. yaz sonuna kadar devam edeceğim bakalım..

merak eden olursa buradan bakabilirler.
  • şimdi reklamlar
  • zayıflatmayan çay. diüretik olduğu için fazla işeten ve vücudun daha fazla su kaybetmesine neden olan çaydır daha çok.