şükela:  tümü | bugün
 • (bkz: xenical)
  (bkz: reductil)
 • zayıflama hapı bir ütopyadır. böbreklere zarar vermeyecek, hafıza kaybı yaratmayacak, elinizi ayağınızı titretmeyecek, karaciğere yüklenmeyecek bir zayıflama hapı bulmak neredeyse imkansız.

  diğer taraftan, zayıflama hapı, bir masal gibi, harry potter asasından çıkma bir sihir ya da diş perisi hikayesi gibi, sanki gece yatarken içeceğiniz ve sabahleyin 38 bedende uyanacağınız bir hapmış gibi geliyor kulağa. olur muydu acaba?

  zayıflama hapı, finalden 100 çekme şurubu, iyi kısmet bulma iğnesi, lotoyu kazanma fitili (fitil de olsa niyet güzel).. what a wonderful world..
 • varlığına olan inancım çok az iken; 28 yaşında, dağ gibi bir genci tek celsede götürmesine uzaktan da olsa şahit olunca yokluğundan oldukça emin oluyor insan. zayıflama hapı diye bir şey yoktur arkadaş. az yemek vardır, bol bol su içmek vardır, spor vardır, egzersiz vardır, ama kolay yoldan tek bir hapla zayıflamak diye bir şey yoktur.

  mahallemizin tombiş internet kafe işletmecisi ferhan yılmaz' ın toprağı bol olsun demekten başka bir çare gelmiyor elden ne yazık ki.

  http://www.hurriyet.com.tr/…at/12546195.asp?gid=245
 • anna nicole smith gibi bir duayeni aramızdan aldığı için asla affetmeyeceğim haplardır. ne sikten ürünsünüz arkadaşım siz, zayıflatmaktan başka her boku yiyorsunuz. pis.
 • sahtelerinin piyasadan toplatılması sebebiyle satışının durdurulduğunu internet sitelerinden duyuruyorlar bu ara .zamanlamasında ki kilit nokta sahte haplar değil de bu yeni pazarın şimdi daha yeni yeni müşteri potansiyelinin oluşmasıdır . son 5 sene içinde kullanıcıları arttı da vakalar ortaya çıkmaya başladı (bkz: olasılık) . her sigara içenin kanser olmaması ya da her güneşe çıkanın pancara dönmemesi gibi bir durum bu .bünye meselesi bir yerde . yüksek tansiyon , şeker ve kalp hastalarının bünyelerinin bu besin takviyelerini ( uzay eriği , yersen ) mesele yapması daha bir olası . herhangi bir hastalığınız olmasa da bu tür haplar kan şekeri ile daha doğrusu oranı ile oynadıkları için karaciğerin normal çalışmasını engeller . 360 ve üzeri sayıda hap yutana (6 aylık doz) gözlerde sarılık , kırmızı burun , bir acayip sinirlilik hali hediyesi de vardır .

  içlerinde yağ yakmayı sağlayan maddeler bıdı bıdı gibi şeylere kanılmaz . sağlayan değil kolaylaştıran demiş olmalıdır dikkat ediniz . çünkü yağları yakmanın yolu, diğer her şeyde olduğu gibi ısıdan geçer . bu ısıyı da üretebilmek için hareket etmeye ihtiyacınız vardır ve hayır l-carnitine vücudunuzun kendini zıplıyormuşsunuz , koşuyormuşsunuz ya da mekik çekiyormuşsunuz sanmasını sağlamaz . öyle olsaydı basardık bunlardan kilo yüzünden ameliyat olamayan hastalara , havamızı bulurduk . ama olamıyor .önceki hayatında karpuz olduğunu düşünecek kadar hareketli biri olarak söylüyorum üzgünüm . gerçekten
 • genel olarak kolay yoldan zayıflamak isteyenlerin can simidi. halihazırda insanların, teknoloji vasıtasıyla ultra tembelliğe sevkedildiği, aynı zamanda güç sarfetmeden kolay yoldan istenileni elde edilmek istendiği ve bu ugurda delicesine pompalanan reklam v.b uygulamalar neticesinde; kosmadan, terlemeden herhangi bir efor sarfetmeden sadece 1 bardak su ve 1 tablet hap sayesinde zayıflama vaadeden ve nispeten anlık olarak faydalı oldugu gözlenen bu tip uygulamaların vucuda verdiği zarar, ilerleyen yıllarda ne gibi sorunlarla sizi basbasa bırakır muamma.
 • neredeyse her eczanenin camında yazan zayıflama hapları reklamları gerçekten sinir bozucu. insanlar özellikle de teenage ler online ya da bu eczanelerden bu ne idüğü belirsiz haplara rahatça erişim sağlayabiliyorlar.

  ve bu haplar 21 yaşında bir kızın daha canını aldı :

  http://www.telegraph.co.uk/…i-want-them-anyway.html
 • çok sevdiğim bir teyzem vardı benim; öz teyzemden daha yakın, annemim en iyi arkadaşı zeynep teyze. fazla kilolarına takmıştı kafayı. diyetle, egzersizle işim olmaz, ben yapamam deyip bu hapları kullanmaya başladı. birkaç kilo verince de işe yarıyor diye neredeyse 2 yıl kullandı bu ilaçları. sonra olanı söyleyeyim: böbrek üstü bezleri çürüdü. bu yüzden vücudu, hormonları alt üst oldu. şeker hastalığı, üstüne kanser derken en sonunda da ameliyat masasında kaldı kadıncağız. ardında perişan 2 çocuk, bir eş ve şok içinde bir sürü insan bırakarak...

  diyeceğim o ki, kullanmayın şunları allah aşkına. doktor kontrolü olmadan, kulaktan dolma bilgilerle, reklamına kanıp hiçbir ilaç kullanmayın!
 • ben bunların reklamını yapan sayfaları anlamıyorum ya ınsanların olumune sebep olduklarını bıle bıle yalan olduğnu bıle bıle para ıcın veya o haplardan elde etmek ıcın yapıyolar bunları. ınsanlar bazen kılo alırlar verırler tum ysamımız boyunca aynı kıloda olmuyoruz. ama bunun yolu bu haplar olmamalı o kdr kolay kazanılan hıc bısı kalıcı olmaz zten. kaldı kı karacığere dokunduğu barız bu hapların cayların. kendınızı hıc mı onemsemıyorsunuz kullanmayın sunları. gunde ıkı bardak yesıl cay haftada en az 5 gun 1 saat yuruyus ve sebze proteın ağırlıklı beslenmeyle brz daha uzun vadede kılo verebılırsınız. ha yapması demesı kadar kolay değıl ama olması gereken bu.
hesabın var mı? giriş yap