şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bodrum yalıkavak'ta bulunan ve geçen sene işletmeciliğini hande yener'in yaptığı sebastian çilek beach'in el değiştirmesinden sonra aldığı yeni isim.

öncelikle yeni işletmeyle mekan baştan aşağı yenilenmiş. mimari ve işletme mantığı açısından yeni işletme bariz bir şekilde kendini farkettirmiş. yemeklerden, çalışanlara, temizlikten, çıkan sanatçılara herşey seviye atlamış. ayşe hatun önal, deha bilimlier, abdullah inal, erdem kınay gibi sağlam isimlerin canlı performanslarıyla, sadece yalıkavak'ın değil, tüm bodrum'un en dikkat çekici yerlerinden birisi olmuş durumda.

şimdilik görülen tek sıkıntı; fiyatlar biraz yüksek olması. fakat içerideki kitlenin kalitesini korumak için aslında fena da olmamış bu yüksek fiyatlar. yine de giriş ücretleri bi tık aşağı düşürülerse iyi olabilir.

özetle kız arkadaşınızı alıp rahatça gidip, hayvanlar gibi eğlenebileceğiniz bir mekan olmuş. eskiden erkek kaynıyordu.
  • içerideki kitlenin paralı barzo olması. korusunlar tabiki kitleyi hatta öyle korusunlar ki o kitle oradan çıkamasın.
  • bodrum'da verdiğiniz paraya değen nadir beach'lerden biri. siz şezlongunuzda elde biranız denizin keyfini çıkarırken, hemen yanınızda edis, ayşe hatun önal veya erdem kınay performans sergiliyor oluyor. ister yanlarına git şarkıya eşlik et, ister ''ayşe hatun mu? mmmeeeh, uzancam ben'' gamsızlığında ol.

pek sap olmadığı ya da almadıkları için kız arkadaşınızla rahatça güneşlenip denizin keyfini çıkarabilirsiniz. herkes yanındakiyle meşgul olunca ortaya nezih bi görüntü çıkıyor.

tek sıkıntısı, metrekareye düşen tiki sayısının inanılmaz fazla olması. denizden çıkar çıkmaz tuvalete makyaj yapmaya gidenlerden tut, kocası mı, sevgilisi mi, fakbadisi mi artık ne sikimse o zavallıyı olabildiğince yolmaya çalışanlara kadar her çeşidi orada bulunuyor. ha bi de berkecan'lar var tabii. gecesinde gümbet'te hangi kulübe gideceğinin tartışmasına gündüzden başlayan tipler. '' abi o mekan sarmıyor artık, hande'ninkine gidelim bugün'' vs. onun dışında ofsayt bi yerini göremedim.
  • kesinlikle verdiğiniz onca paranın zerresine değmeyecek bir barzolarla, denize gelen makyajlı kızlarla dolu olan müzikler ise en berbat kısmı sanırım türkçe poptan başka bildikleri yok sanırım. hele ki kokteylleri berbat içinde 1 cc alkol olduğunu sanmıyorum... bugün oradaydım ve en çok canımı sıkansa otoparkı olmadığı için vale alıyor arabayı onunda tam 40 lira olması resmen soyguncular...
  • fiyatlar aşırı pahalı değil bi lahmacun 35 lira. çalışanlar da baya ilgili. oraya gelen insanların paralı olması onların suçu değil güzel kardeşim her yer halk plajı mı olsun bu nasıl bi kafa amk.