şükela:  tümü | bugün
  • kızılay/konur'da bulunan mekan.

içerideki ekranlarda geçen zaytung son dakika haberleri ve girişindeki zaytung logosu dışında mekanın pek bir zaytungluk durumu yoktur, aksine garsonlarının asık suratlılığı vardır.
  • dekorasyonuyla da gülümseten mekan. duvarında büyükçe bir saatin altında paris az ilerisindeki küçük mavi demlik biçimindeki saatin altında tokyo ortalarında duran saatin altında da yozgat yazması dikkat çekici. *
  • yeni favori mekanım.
    tuvaletinden menüsüne, servis kağıtlarından dekorasyonuna her yerinden mizah fışkıran bir yer burası.
    doğum günü kutlamak için çok ideal aynı zamanda.
    kızılay'ın ergen kaynamayan nadir mekanlarından biri. gidin, görün, yiyin, için diyorum kısaca.

hesaplar da masaya kol şeklinde bir defter içinde gelmeli. kendilerinden kişisel ricam budur *
  • minik hamburgerleri çok lezzetli olan mekan. leman da aynısını yapardı. leman da güzel yapardı. mekan çok güzel çok hoş yalnız leman havasını bana katamadı.
  • twitter hesabından ilginç paylaşımlarda bulunan mekandır. asıl zaytung ile bağlantısı var mı emin olamadım zaytung.com'da bilgi yok. ama olmasaydı adamlar isim hakkı için dava falan açarlardı herhalde.
  • anladigim kadariyla absürd haber sitesi zaytungla ilgisi olan mekan *
  • tuvalet kapilarinda " tuvaletlerimiz 24 saat kamera ile gozetlenmektedir... saka lan saka" yazan eski leman kulturun yeni halidir. fiyatlari biraz ucurmuslar da neyse. gideri var
  • suratsız çalışanlara, masalar boşalır boşalmaz kan ter içinde rezerve tabelasını masanın üstüne koyup,kapıdan giren istisnasız herkese sen burada oturacak özelliğe sahip değilsin arkadaş içeri geç diye trip atan çalışanlara sahip rezalet mekan.
    tam bunları yazarken dış bahçede oturan birisi ,mekanın lamba düzeneğinin başına düşmesi sonucu kan revan içinde kaldı. zaytung haberlerinden feyz alınmış gibi o ruhu yaşatıyorlar mekanda.yalnız bu mekanda yaşananlar gayet gerçek .
  • mekanda otururken kafana lamba düşüyorsa ciddi yönetim sorunları var demektir.
  • menüsünde "aynı gelmez, haberin olsun" yazan mekan. ince mizahalarını tebrik etmek lazım.