şükela:  tümü | bugün soru sor
 • özellikle bu laik kesimin baştacı ettiği, laikler beğenince otomatikman ekşi sözlükte de fenomen oluveren sözde haber sitesinin aslında ilkesiz, ikiyüzlü bir çukur olma durumudur.

  her haberinde bir hedef gösterme, illa bir yorum katma. bu mu basın? bu mu habercilik? aynı şeyi müslüman bir gazete yapsa ayağa kalkan iki yüzlüler, nedense kendi adamları yapınca dut yemiş bülbüle dönüyorlar.

  yıllardır bu durum böyle. gel gelelim en son bir haberde artık kantarın topuzu iyice kaçmış. haber, yorum, iftira birbirine girmiş. yavuz bingöl'den bahsederken akp'li diye bir yorumla başlıyorlar. bir sanatçıyı ki parti üyesi bile değil, sanatından önce siyasi görüşüyle tanımlamak nedir..

  üstelik halkın sesi diye bir köşede ele almışlar. halk anlayışlarını apaçık göz önüne seriyor. yorum yapanlara bir baktım, daha önce başka isim ve mesleklerle yorum bırakmış bir dünya feyk insan. sobelendiniz işte. kendi ellerinizle hem de...
 • --- spoiler ---

  aynı şeyi müslüman bir gazete yapsa ayağa kalkan iki yüzlüler, nedense kendi adamları yapınca dut yemiş bülbüle dönüyorlar.
  --- spoiler ---

  oğlum sizin mizah anlayışınız boktan ona tepki gösteriyoruz.
  aha işte en sağlam mizah derginiz misvak dergisi
  al ışid i öven karikatürü kardeş

  işıd değilmiş o tatlişler, özür... öso ile beraber savaşan mükemmel insanlarmış:) uyarı geldi
 • (bkz: atv)
 • zaytung ve habercilik mi?

  zaytung okuyup da haberlerini ciddiye mi alıyorsun sen? uyy kıyamam.
  oruçlusun galiba. akşam bi yüzünü yıka da öyle konuşalım bunları.
 • laik kesim lafından sonrasını okumadığım tespit.

  adamların basın ilkesi gibi bir kaygısı yok güzel kardeşim, bak ne demişler "dürüst, tarafsız, ahlaksız haber."
 • adamların mottosu zaten yalan haber ona bile bok atan olmuş. yani burda yazanların gerçekle alakası yok sırf gırgır şamata diyor. adam çıkmış "basın ilkelerinden" bahsediyor. tavsiyem acilen bir beyin tomografisi çektirmendir.

  atv ve a hbr gibi habercilik yaptığını iddaa eden kanalların haberlerini "basın ilkeleri" çerçevesinde değerlendirmeyip zaytung gibi haber niteliği taşımayan bir portalı "basın ilkeleri" konusunda eleştirmek gerçekten enteresan bir yaklaşım.

  gerçi bu bir ironidir. artık ne duruma geldiyse ülke zaytung da çıkan yazılar haber gibi görülüyor.
 • ramazanın ilk dayak piyangosunu beklerken ramazan'ın ilk aptalca duyarıyla karşılaştığımız olay.
 • zaytung yazarı olabilir mi diye düşündüren yazar. yoksa laik kesimin müslüman olmadığını iddia etmesi, oruçla, orucun çarpmasıyla bile açıklanabilecek şey değil.

  tanım: bir gerçek. zaytungun öyle bir iddiası da yok zaten, diğer yazarlarımızın da açıkladığı gibi.
 • en azından zaytungu parti zannetmeyen yazar beyanı
 • valla ciddiye almış. kıyamam. yazık ya.