şükela:  tümü | bugün
  • zaytung.com'un ingiliz kulübü everton'a transfer olan cenk tosun'un ilk maçı sonrası ekşi sözlükte yapılan eleştirileri inceden alaya alması,dokundurma sanatı uygulamasıdır. teknik direktör sam allardyce'e söylettirilen ekşi sözlükten "daha iyi bilecek değilim" cümlesi mevzunun anahtarıdır.güldürmüştür.
    http://www.zaytung.com/…aberdetay.asp?newsid=335409
    not1: beşiktaşlı değilim
    not2: cenk tosun o parayı etmez
    not3: bi durun daha ilk maçı yahu
  • artık zaytunga uğramadığım için pek önemli olmayan hededir.
    zaytung eski zaytung değildir zira benim için.
    edit: kalsiyum noksanlığı teşhisi içi teşekkür ederim. şükür ki prenatal evrede oluşab bir sorun değil. kalsiyum sandoz tabletleriyle açığı kapattım 2 saatte.
    ayrıca sen kimsin yeaa diye sorgulamadan önce ben kimim demek önemlidir. burada prenatal evrede oluşan fosfor eksikliği görülüyor. allah yardımcınız olsun işiniz zor.
  • haklı eleştiridir.
    dünkü maçın başlığına bakarsanız tinercilerin önce cenkin nasıl asıp keseceğini, bjk ruhunun mersey side'a dalga dalga yayılacağını okursunuz..

maç sırası ve sonrası da 0 isabetli şut ile sıçan everton'ın nasıl cenke ayak uyduramadığı falan.

ibretlik...
  • adam "pekte" yaziyor. sonra diyor ki "zaytung benim icin soyle degildir, boyle degildir". e birader peki sen bir sey misin zaytung icin?

kalsiyum onemli.